bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Триває набір на тренінг з покращення і оптимізації сімейних взаємин для родин ВПО

Життя в умовах війни – це велике випробування. Страх, агресія, почуття провини, апатія – ці емоцій зараз проживає щоденно чи не кожен українець. Зміна місця проживання, пошкоджене житло, втрата чи ризик втрати рідних та близьких додають додаткового напруження та негативно впливають на взаємини в родині.

З метою покращення і оптимізації взаємин в родинах ВПО пропонуємо сім’ям внутрішньо переміщених осіб взяти участь в онлайн тренінгу.

Програма навчального онлайн-тренінгу дасть змогу:

  • навчитись знижувати психологічну напругу в сімейних стосунках;
  • навчитися відслідковувати вплив на родинні взаємини ґендерних стереотипів щодо ролі жінок і чоловіків у різних сферах життєдіяльності;
  • знаходити конструктивні рішення у розв’язанні конфліктних ситуацій.

Умови участі:

Участь у тренінгах безкоштовна.

Для участі в заході, будь ласка, зареєструйтесь до 19 вересня (включно) за цим посиланням

 

Захід відбуватиметься на платформі Zoom. Відібрані учасники  отримають лист-запрошення від організаторів із програмою тренінгу і деталями участі на вказану в реєстраційній формі електронну адресу.

З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, на електронну пошту: [email protected], [email protected]

 

Захід проводиться за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем та Міністерства міжнародних справ Канади. Будь-які думки висловлені під час заходу належать авторам і не обов’язково відображають погляди Міністерства міжнародних справ Канади чи Уряду Канади.

Контакти

  • +38 093 200 33 25
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.