bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Протидія та запобігання домашньому насильству у громадах»

????Повномасштабна війна показала нам, як важливо бути готовим у випадку екстремальної ситуації, і коли навіть кілька хвилин можуть стати вирішальними. Кожного року понад 1,1 мільйона людей опиняється в одній з таких ситуацій, проте кривдником у них стає найрідніша, найдорожча людина.
Скільки звертається по допомогу у випадку домашнього насильства? Одна десята частина постраждалих.
 
Зараз вкрай важливо, щоб якнайширше коло людей знало, розуміло та долучалось до протидії та запобігання домашньому і гендерно зумовленому насильству, не обмежуючись розумінням проблеми лише його найважчим, фізичним проявом.
 
????Тому ми запускаємо серію інтенсивних онлайн-тренінгів для представників/-ць громадських організацій, активістів/-ок та лідерів/-ок думок на тему протидії та запобігання домашньому насильству у громадах????
 
Під час заходу дізнаємося про:
????форми домашнього і гендерно зумовленого насильства, наслідки і небезпеку міфів та стереотипів;
????державну систему у сфері запобігання та протидії домашнього насильства;
????можливості запобігання і протидії насильству у вашому особистому та професійному житті.
 
Тренінги відбуватимуться онлайн у період із 22 до 30 вересня, тривалість — 7 годин 30 хвилин. Усі учасники/-ці отримають електронні та друковані тематичні інформаційні матеріали, сертифікати та подарунки, а також зможуть взяти участь у тематичному хакатоні аби обмінятися своїми проєктами і разом згенерувати креативні ідеї для запобігання домашньому насильству у громадах.
 
????Зареєструватися на тренінг і обрати зручну для вас дату: https://bit.ly/proty_nasylstva
 
Заявки приймаємо до 16 вересня з усіх областей України.
 
Особливо до участі вітаються міста і громади, що є учасниками проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства».
 
Контактною особою у разі, якщо у вас виникли запитання щодо заповнення заявки, є консультантка UNFPA із роботи над запобіганням ГЗН у громадах — Олеся Савенко, номер телефону: +380 93 701 36 23. 

_____________________________  

Тренінги організовуються у межах програми UNFPA з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству, що здійснюється за підтримки уряду Великої Британії та Канади.

Контакти

  • Консультантка UNFPA із роботи над запобіганням ГЗН у громадах — Олеся Савенко
  • номер телефону: +380 93 701 36 23
  •  [email protected]
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.