bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар «Яким має бути об’єднання, щоб отримати фінансову підтримку?»
25.01.2023

Для того, щоб залучати для реалізації своїх ініціатив фінансування, ми як представники громадського сектору маємо розуміти, чого від нас очікують.

Тому ГО Десяте Квітня запрошує Вас приєднатися на онлайн вебінар з питань залучення фінансування, який відбудеться 30 січня 2023 року з 19:00 до 20:30. 

Під час заходу будуть розглядатися питання:  

  • - Яка роль громадського сектору у відновленні України

  • - Що потрібно для отримання гранту

  • - Які саме види фінансування доступні волонтерським та громадським організаціям в 2023 році

  • - Грантові програми: типи та відмінності. На що направлена грантова підтримка в Україні у 2023 році.

За родом діяльності Громадська організація “Десяте Квітня” взаємодіє з волонтерськими та громадськими формуваннями і баче, скільки сили, як фізичної, так і духовної, кожен, хто залучений до цієї діяльності, привносить задля підтримки людей, які страждають від війни.

Але недооцінення створення сильного та структурно сформованого об’єднання несе за собою втрату можливостей та ресурсів. Наша команда пропонує участь в заходах, націлених на формування сталих об’єднань, які будуть спроможними робити свій вклад у відбудову суспільства та країни. 

Кому буде цікава інформація вебінару: представникам громадського сектору, які роблять свої перші кроки на шляху створення об’єднання, та відчувають необхідність у підтримці на шляху розвитку. 

Тривалість заходу: 1 година 30 хвилин. 

Захід відбудеться за підтримки міжнародної організації Oxfam, в рамках проєкту «Підтримка ВПО та постраждалого від конфлікту населення шляхом індивідуальної допомоги та захисту на рівні громади »

Спікер: Менеджер проекту Тетяна Кутас 

Зареєструватися на участь у вебінарі

https://forms.gle/TCrhmmBzdYhqkU4p7

Ми зможемо надіслати посилання на захід лише зареєстрованим учасникам. 

 

 

 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.