bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

До 23 березня триває набір слухачів навчального курсу «Управління проєктами»
13.03.2023

 

Відкрито набір слухачів онлайн курсу з проєктного менеджменту “Управління проєктами”. Цей захід впроваджується за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ). Кожен учасник, якого буде відібрано, зможе навчатися безкоштовно, оскільки вартість навчання покриває грантодавець.

Реєстрація на відбір триває до 18.00 (київський час) 23 березня 2023 року.

Зареєструватися можна за покликáнням: http://bit.ly/3KWLHu7

Для кого цей курс: слухачем може стати кожен, хто хотів би працювати на посаді проєктного менеджера або подати проєкт на грантове фінансування від донорської організації. Тривалість курсу: 40 академічних годин, включно з індивідуальними консультаціями щодо розробки власного проєкту або заявки на грантове фінансування.

Навчання розпочинається 04 квітня 2023 року. Кількість місць обмежена: курс розрахований на 25 слухачів.

 

Який результат отримають учасники проєкту:

1. під час навчання вони пройдуть індивідуальні консультації та напишуть проєктну заявку на залучення фінансування у конкурсах та пітчингах, актуальних на період навчання, зокрема:
•   конкурси від ЄС — Business Bridge (надання фінансової підтримки українським малим і середнім компаніям) та “Еразмус для молодих підприємців – Україна” (термін подання заявок: до 23 квітня 2023 року)
   конкурс стартапів Future of Ukraine (відбудеться в рамках міжнародного економічного форуму Future of Ukraine Summit в Берліні, 7-8 червня)
•  конкурс програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” (термін подання заявок: до 24 липня 2023 року)
•  конкурс програми “Ukraine: Relief, Resilience, Recovery” за фінансування German Marshall Fund of the United States
•  українська урядова програма “Грант на власну справу” та інші.

2. зможуть використати здобуті знання і навички на посаді проєктного менеджера на підприємстві;

3. отримають результати дослідження потреб роботодавців, які анонсували вакансії проєктних менеджерів, та інформацію про ці вакансії;

4. отримають сертифікат Української асоціації маркетингу про проходження тренінгового курсу.

Формат навчання: онлайн-заняття, по 2 академічні години двічі на тиждень — тренінгові сесії, практичні заняття, рольові вправи, а також — індивідуальні консультації від запрошених експертів з проєктного менеджменту онлайн.

Під час занять ми розглянемо основні інструменти планування та управління проєктами: розробку стратегії та план реалізації, типові формати представлення бізнес-проєктів та заявок на отримання грантового фінансування від міжнародних донорських організацій, збір інформації та аналіз проблем цільової аудиторії, моніторинг реалізації та оцінювання результативності проєкту. Також обговоримо питання розробки бюджетів планів та грантових заявок, особливості венчурного фінансування та представлення стартапів, організації зв’язків з громадськістю та інтернет-маркетингу.

Детальна програма: http://bit.ly/3Tett9S

У період з 24 березня до 02 квітня включно ми повідомимо кожного учасника, який пройде відбірковий тур, про зарахування його слухачем курсу “Управління проєктами” листом на адресу електронної пошти.

Автор курсу, модератор: Олександр Гладунов, віцепрезидент Української асоціації маркетингу, керівник понад 20-ти грантових проєктів, профінансованих міжнародними донорськими організаціями, експерт Українського культурного фонду (2023), прекваліфікований експерт з маркетингу проєкту консультаційної підтримки МСБ ЄБРР (2016), директор з маркетингу багатогалузевих холдингових компаній (2008-2013), автор книги “Дітям капітана Гранта. Професійний маркетинг для грантоїдів”.

Організатор курсу — Українська асоціація маркетингу також зацікавлена у співпраці з роботодавцями, які хотіли б найняти проєктного менеджера.

Проєкт “Організація навчання та працевлаштування осіб за спеціальністю “Управління проєктами” впроваджується за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ).

Контакти

  • Контактна інформація для зв’язку: [email protected]
  • ГО “РОО Українська асоціація маркетингу”

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.