bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Створюємо соціальний бізнес разом: вебінари від соціальних підприємців
15.03.2023

Платформа соціальних змін запускає серію вебінарів «Створюємо соціальний бізнес разом». Учасникам розкажуть про покрокове створення соціального підприємства. 

Лектори вебінарів — соціальні підприємці з дієвим бізнесом та експерти у сфері юридичних питань. Саме вони розкажуть учасникам про те, як:

  • - перетворити волонтерський проєкт чи соціальну ініціативу в соціальне підприємство;
  • - як новим чи існуючим організаціям стати фінансово стійкими;
  • - створити освітній простір: законодавчі вимоги до створення закладів для роботи з дітьми, поради стосовно бізнес-моделі та дослідження ринку; 
  • - створити соціальну пекарню або кав’ярню з нуля: покрокові інструкції із створення бізнес-моделі, вимоги законодавства щодо сертифікації продуктів та особливості створення міні закладів в громадах; 
  • - створити швейний цех чи ательє: покрокові інструкції із створення бізнес-моделі, вимоги законодавства щодо виготовлення та продажу продукції та особливості українського ринку.

Також учасники дізнаються про юридичні та податкові питання, включно з особливостями реєстрації підприємства та уникненням типових помилок на початку діяльності. 

Вебінари проходитимуть в онлайн-форматі, участь є безкоштовною. 

Старт — 22.03
Деталі, розклад та реєстрація за посиланням
https://siplatform.com.ua/webinars/stvoryujemo-socialnii-biznes-razom

До зустрічі!

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.