bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

5-денний навчальний тур «Сучасні технології та послуги соціального значення. Кращі практики м Одеса»
06.02.2024

Громадська організація «Фундація «Простір» в рамках проєкту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» оголошує набір учасників до на 5-денний гібридний тренінговий тур «Сучасні технології та послуги соціального значення (зокрема соціальні послуги, послуги реабілітації та кейс-менеджменту для постраждалих в умовах воєнного стану). Практики запровадження та надання в м. Одеса».

Дата: 19-23 лютого 2024 року

Місце та формат проведення: місто Одеса, офлайн. Адреса буде повідомлена відібраним учасникам навчального візиту.

Мета: підготувати команду з числа представників органів місцевого самоврядування, установ соціальної роботи та громадянського суспільства з Львівської, Закарпатської, Волинської, Рівненської, Полтавської, Житомирської та Одеської областей, з метою вивчення та обговорення найновіших технологій та послуг соціального значення, спрямованих на різного типу надання допомоги (соціальні послуги та послуги реабілітації для дорослих та дітей) в умовах воєнного стану, а також на кейс-менеджмент постраждалим. Основні завдання включатимуть аналіз кращих практик у впровадженні та наданні цих послуг, обмін досвідом та розробку конкретних стратегій для підвищення ефективності допомоги постраждалим.

Також учасники ознайомляться із передовим досвідом закладів соціального обслуговування населення та дотичних до сфери надання соціальних та реабілітаційних послуг організацій Одеси, які вже успішно реалізують інклюзивні програми та технології. Представники органів місцевого самоврядування, установ соціальної роботи і громадянського суспільства з цільових громад отримають можливість вивчити практичний досвід та ефективні методи впровадження сучасних соціальних ініціатив з метою подальшого застосування у своїх громадах.

Детальна програма тренінгового туру з розкладом навчання буде надана відібраним учасникам.

Організатор заходу: Громадська організація «Фундація «Простір» в рамках проєкту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Очікується, що учасниками стануть 21 особа зі Львівської, Закарпатської, Волинської, Рівненської, Полтавської, Житомирської та Одеської областей.

Щоб взяти участь у навчанні необхідно заповнити у термін до 18:00 12 лютого 2024 року анкету за посиланням: forms.gle/wCyU9a9BCtFvtPEeA та надіслати наступні документи на електронну пошту: [email protected].

  1. Резюме (включно з досвідом роботи в сфері розбудови інклюзивного суспільства, надання різних необхідних послуг постраждалим верствам населення);
  2. Мотиваційний лист.

Під час відбору учасників буде враховуватись мотивація, досвід, відповідна кваліфікація.

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся до Яни ЧАНКОТАДЗЕ (тел. 050 848 77 92), або за електронною поштою [email protected].

***

Цей захід проводиться громадською організацією «Фундація «Простір» в рамках проєкту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.