bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Журналістика в умовах бойових дій: реальний досвід та дієві поради»
08.02.2024

17 лютого з 11:00 до 13:30 у регіональному хабі Інституту масової інформації «Медіабаза. Чернігів» пройде офлайн тренінг «Журналістика в умовах бойових дій: реальний досвід та дієві поради».

Спікером буде Олександр Рубан, медіаексперт ІМІ, журналіст.

Під час тренінгу журналісти навчаться оцінювати ризики під час зйомки в умовах ведення бойових дій, дізнаються основні правила безпечної роботи, планування маршруту та поведінки на КПП.

Олександр Рубан поділиться власним досвідом роботи у «гарячих точках» та порадами, як вберегти власне життя під час поїздок на лінію фронту.

Тренінг є безкоштовним, але реєстрація обов’язкова до 14 лютого включно: https://forms.gle/6KNASAXRNchj8DE37 

Довідково про спікера:

Олександр Рубан працював на регіональних філіях Суспільного мовлення Житомира та Миколаєва. Після займався PR і комунікаціями. В медіа повернувся з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, співпрацював з телеканалом “Белсат”, висвітлював війну на півдні та сході України.

У 2022 році разом з командою “Суспільне Запоріжжя” отримав відзнаку «Честь професії» за матеріал про війну «Як живе підрозділ українських воїнів, які боронять Запорізький край».

Наразі працює в Інституті масової інформації.

Контакти

  • 0631244686
  •  Світлана

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.