bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Серія заходів для волонтерів та волонтерських організацій: «Комунікація всередині організації»
28.02.2024

Ефективна комунікація всередині організації є основою, на якій ґрунтується успіх та впливовість команди на спільноту. А здоровий клімат допомагає волонтерам відчувати себе цінною та відповідальною частинкою команди, що значно пришвидшує досягненню мети організації. 

Зосереджуючись на розвитку навичок комунікації під час тренінгу, волонтери отримають можливість краще розуміти один одного, сприятимуть побудові довіри та взаєморозуміння в колективі.  

Під час другого тренінгу для волонтерів розберемо детальніше аспекти, на яких будується ефективна комунікація в колективі, а також звернемо увагу на ключові елементи, які сприяють побудові довіри та спільного розуміння серед учасників команди.

Дата: 29 лютого 2024 року

Час проведення: 16:30-18:30

Експертка зустрічі - Людмила Черненко, засновниця та керівниця L&D group, психологиня, НЛП-тренерка.

Місце: онлайн-платформа ZOOM.

Зареєструватись можна за посиланням.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

 

З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном:

+380961724018,

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”

Слава Україні! Разом — ми сильні!

 

Активна Громада” у Facebook, Instagram, Telegram

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Контакти

  • Сайт “Активної громади”: https://ag.com.ua/

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.