bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Навчальний компонент проєкту для журналістів, як писати про відновлення та євроінтеграцію України
29.02.2024

В ході реалізації проєкту буде проведено навчальний мінікурс «Відбудовуємо разом: як висвітлювати відновлення країни в складні часи». Він включатиме серію онлайн-тренінгів для журналістів місцевих видань та регіональних ЗМІ про те, як комунікувати з суспільством про відновлення України та євроінтеграцію, використовуючи сучасні інструменти збору, систематизації та аналізу інформації.

Кваліфіковані медіатренери допоможуть журналістам розібратись, як моніторити витрати на відбудову України, знайти інформацію про закупівлі та виявити корупцію за допомогою штучного інтелекту. Також вони поділяться лайфаками з пошуку тем про відновлення та євроінтеграцію у жанрі журналістики рішень.

Учасники, які пройдуть навчальний мінікурс, отримають підтверджуючі сертифікати та зможуть взяти  участь у конкурсі журналістських робіт у п’яти номінаціях про відбудову та досвід громад  у процесах євроінтеграції з загальним преміальним фондом 5 тисяч євро.

Реєстрація триває до 15.00, 4 березня 2024 рокуhttps://forms.gle/Ak9n5N32vP9bQTxc9  

Слідкуйте за нашими новинами про проєкт, анонсами тренінгів на сайті та соцмережах ІСАР Єднання.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.