bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Набір учителів до участі у проєкті «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті»
05.03.2024

Вивчай та розрізняй

Команда проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті», що виконується IREX, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси оголошує новий набір учителів, які прагнуть впроваджувати сучасні методики навчання та сприяти розвитку медіаграмотності серед молодого покоління.

Мета проєкту — зміцнити навички критичного сприйняття інформації для боротьби з дезінформацією та пропагандою, а також сформувати попит на якісну інформацію серед освітян та учнівства шляхом інтеграції навичок інфомедійної грамотності в освітній процес.

З 2018 року до проєкту долучилось понад 4800 освітян та більш ніж 2100 закладів освіти з усіх областей України.

Якщо ви бажаєте використовувати інноваційні навчально-методичні матеріали та навчати учнів аналізувати інформацію, формуючи стійкість до шкідливих інформаційних впливів — запрошуємо вас до реєстрації у проєкті: https://forms.office.com/r/3mkDCUQRjY 

Хто може взяти участь у проєкті? 

  • До участі запрошуємо вчителів, які викладають історію у 8-10 класах, українську мову та літературу в 8-9 класах і мистецтво у 9 класі (або будуть викладати в цих класах у наступному навчальному році).
  • До участі у проєкті запрошуються представники закладів загальної середньої освіти усіх форм власності.
  • Кількість заявок від шкіл та регіонів необмежена. Тимчасово переміщені вчителі також можуть подаватися до участі. Можливість подачі заявок освітянами, які фізично знаходяться на тимчасово окупованих територіях, відсутня.
  • До проєкту можуть долучатися заклади освіти, які знаходяться в інших країнах та підпорядковані Міністерству освіти і науки України.

Освітяни, які бажають приєднатися до проєкту, мають заповнити та подати заявку на участь індивідуально. 

Учасники проєкту отримають ресурсну та менторську підтримку команди експертів проєкту, доступ до електронної бібліотеки матеріалів з медіаграмотності, ексклюзивних інформаційних підбірок та сертифікованих курсів підвищення кваліфікації, а також можливість долучатися до очних та онлайнових заходів для професійного розвитку

Приймання заявок триватиме з 1 березня до 1 квітня 2024 року. 

Детальніша інформація та умови участі у проєкті доступні на офіційній сторінці: https://l2d.in.ua/

Заохочуємо вас поширювати інформацію про набір серед зацікавлених колег. Долучайтеся до нашої спільноти вчителів, щоб спільно зміцнювати роль освіти у формуванні свідомих та медіаграмотних громадян сучасного інформаційного суспільства! 

Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольства США в Україні та в партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та інформаційної політики України та Академією української преси.

Контакти

  • Академія української преси

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.