bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Bihus.Info запускає школу журналістських розслідувань для ветеранів і ветеранок: реєстрацію відкрито
14.03.2024

Програма школи включає 1 ознайомчий вебінар та три 3-денні оффлайн тренінги (25-27 квітня, 09-11 травня та 25-27 травня).

Після проходження навчання учасники, які покажуть найкращі результати, зможуть отримати стипендії на реалізацію власних розслідувань, а також стажування у крутих журналістських редакціях.

Тренерами і менторами в навчанні будуть журналісти й експерти з Bihus.Info, Суспільного мовлення, The Kyiv Independent, “Наші гроші”, NGL media, Харківського Антикорупційного Центру, Інституту масової інформації, ІРРП.

Подати заявку на участь можна у формі. Реєстрація відкрита до 18.00 1 квітня 2024.

Участь в проєкті є безкоштовною. Учасникам з інших міст пропонується проживання в готелі та компенсація витрат на проїзд.
Група учасників проєкту формуються на конкурсній основі. Bihus.Info повідомить запрошеним учасникам про участь до 8 квітня 2023 року.


За сприяння проєкту «Підтримка сталості українських медіа», що фінансується Швецією та реалізується міжнародною організацією Internews Europe.

 

 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.