bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Встигніть зареєструватися на безкоштовну сертифікатну програму для ветеранів і ветеранок
29.03.2024

Як влаштована влада в сучасній державі? 

Як взаємодіяти з громадськістю для кращого врядування?

Децентралізація та регіональна політика

Це – тільки декілька з ключових тем, які вивчатимуть учасники/-ці безкоштовної сертифікатної програми для ветеранів і ветеранок. Вони удосконалять свої навички взаємодії з громадськістю, розберуться із роллю фінансів у суспільній політиці, а також навчаться діалогу та медіації для потреб публічної служби. А все для того, щоб після навчання ветерани та ветеранки отримали відповідні знання, навички та компетентності для успішного зарахування у кадрові резерви, проходження конкурсів на посади, працевлаштування та подальшої роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування.

53 ветерани/-ки вже успішно завершили навчання за програмою попереднього курсу. Долучайтесь і ви!

 

Нагадаємо: ГО Школа врядування та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича підготували короткострокову освітню сертифікатну програму підвищення кваліфікації та професійної адаптації ветеранів «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення».

Запрошуються ветерани та ветеранки, які:

  •  не мають досвіду роботи в сфері державної служби та/або служби в ОМС, але мають намір працевлаштування на таких посадах у найближчому майбутньому;
  •  перебувають на посадах державної служби чи служби в ОМС до 3-х років станом на дату проведення конкурсного відбору слухачів та мають намір продовжувати працювати на цих посадах у найближчому майбутньому.

Форма для заповнення: https://forms.gle/HedG5ApVA3TvxeGb6

НАВЧАННЯ – БЕЗКОШТОВНЕ

Сертифікат після успішного проходження програми

Зручний графік занять. Дистанційна форма навчання (онлайн)

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЗМІСТ ПРОГРАМИ ТА ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ/-ОК – ТУТ: http://bit.ly/3uXJFoh

У разі запитань звертайтесь: [email protected] (або [email protected])

 

Проєкт “РОЗШИРЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ ГОРИЗОНТІВ: професійний розвиток ветеранів та ветеранок для кар’єри на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування” реалізується ГО “Школа врядування” на базі Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Цей проєкт втілюється за підтримки Програма реінтеграції ветеранів IREX, яку реалізує IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США.

Контакти

  • Громадська організація «Школа врядування»: [email protected]

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.