bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн-тренінг «Чутлива журналістика для всіх. Як уникнути стереотипів?»
04.04.2024

12 квітня з 14:00 до 16:00 регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза. Чернігів» проведе онлайн-тренінг «Чутлива журналістика для всіх. Як уникнути стереотипів?».

Спікеркою буде медіаекспертка Інституту масової інформації Яна Машкова, яка понад 8 років досліджує українську медіа сферу, зокрема онлайн-медіа та соцмережі. Спеціалізується на чутливій журналістиці та етиці, досліджує гендер, мову ворожнечі та сексизм в медіа.

Вона розкаже про гендерно-чутливу журналістику: сексизм, стереотипи, дискримінаційні меседжі та як їх уникнути в текстах. 

Поговоримо про те, як писати про чутливі групи населення, людей з інвалідністю, про ЛГБТ+ спільноту, про старших людей, про батьківство та дітей. Також обговоримо як не попасти на помилки прес-релізів.

Тренінг є безкоштовним, але реєстрація є обов’язковою до 10 квітня включно: https://forms.gle/uDGbxkqurahXnNpz5 

Всі зареєстровані учасники отримають посилання на Zoom-конференцію, тому уважно вказуйте свою електронну адресу у формі реєстрації.

Контакти

  • 0631244686
  •  Світлана

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.