bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Як висвітлювати тему відновлення: практикум для журналістів»
05.04.2024

Запрошуємо журналістів та медійників із регіонів України на тренінг про те, як висвітлювати відновлення країни під час війни.

Дата: вівторок, 16 квітня 2024 року

Час: 11:00 - 17:30

Місце і формат: Київ, офлайн

Учасники зможуть:

  • дізнатися ексклюзивну інформацію про програми відновлення та алгоритми їх втілення від ключових представників Мінвідновлення; 
  • навчитися створювати історії, оперувати складними даними, бачити ситуацію під незвичним кутом на практикумі разом із журналістом та медіаекспертом Отаром Довженком; 
  • взяти участь у брейнштормі для майбутніх матеріалів та отримати стипендіальну підтримку.

Для участі у відборі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму до четверга, 11 квітня 2024 р.

Спікери

Щоб у журналістів була можливість попрацювати з інформацією із першоджерела, під час  тренінгу відбудеться пресбрифінг із запрошеними речниками з Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури. Тема — державна програма компенсації пошкодженого та знищеного житла в Україні.

Вже працюєте з темою відновлення або лише плануєте? Після тренінгу ви зможете взяти участь у конкурсі стипендій на виробництво медіаматеріалів.

За додатковою інформацією звертайтеся до координаторки заходу Наталі Попудрібко, [email protected].

Проєкт «Стратегічна комунікаційна кампанія щодо Закону No 2923-ІХ та пов’язаних з ним підзаконних актів» став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст тренінгу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Послуга отримання компенсації за знищене житло в межах програми єВідновлення була розроблена у співпраці Міністерства розвитку громад територій та інфраструктури України та Міністерства цифрової трансформації України за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

Контакти

  • За додатковою інформацією звертайтеся до координаторки заходу Наталі Попудрібко
  •  [email protected].

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.