bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Веб-Квест та е-курс про зелені навички для молоді на ринку праці майбутнього
06.04.2024

Веб-квест та дистанційний курс про зелені навички для молоді на ринку праці майбутнього: корисні знання, сертифікат та чудові призи

Поки ЄС йде Зеленим курсом, США реалізує План Байдена з інфраструктури та сталого розвитку, Велика Британія переходить на нульові викиди до 2050 року, що робить кожен з нас? Чи готуємося  ми до роботи в економіці нового типу? Чи знаємо ми, як змінюватиметься суспільство, економіка та ринок праці? Як вже сьогодні можемо подбати про майбутнє світу й посилити свою цінність для ринку праці?

Запрошуємо молодь у віці 15-30 років на вебінар 19 квітня 2024 о 16:00 - 18:00 онлайн у ZOOM.

Програма вебінару:

  • Презентація проекту GYW та його освітніх продуктів.
  • Цікава інтерактивна лекція про те, які зелені навички потрібні для успішного працевлаштування та роботи в процесі переходу до більш ‘зеленої’ та екологічно стійкої економіки.
  • Проходження захоплюючої гри - Веб-квесту “Зелені навички для гідної праці”.
  • Сесія нетворкінгу.


Захід організовує Київська бізнес-школа у рамках міжнародного проєкту “GYW. Green Work 4 Youth: green skills for young people with fewer opportunities for reducing of the risk of marginalisation the labour market in the transition to a sustainable economy” за підтримки програми Erasmus + (Project nº 2022-1-PL01-KA220-YOU-000085715).

Ви можете просто відвідати вебінар, пройти квест… або отримати більше! Всі, хто під час вебінару візьмуть участь у веб-квесті та протягом тижня пройдуть міні-курс про зелені навички:

  • Отримають електронний сертифікат про успішне завершення курсу на 30 годин (1 кредит ЄКТС) від Київської бізнес школи (Україна) та Fundacja Marki Polskiej im. prof.Witolda Kieżuna (Польща).
  • Візьмуть участь у розіграші цікавих призів.

Обов’язкова реєстрація за посиланням.  

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.