bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Мислити критично - місія здійсненна!» тренінг для ЗМІ Луганської області (Сєвєродонецьк)

Український кризовий медіа-центр запрошує редакторів та журналістів Луганської області взяти участь у дводенному тренінгу під назвою «Мислити критично - місія здійсненна! Особливості сприйняття та роботи з інформацією у діяльності журналіста», який відбудеться 13-14 травня 2021 року у Сєвєродонецьку.

ПРОГРАМА

У програмі тренінгу учасників очікує цікаве поєднання теоретичних викладів, презентацій та практичних завдань, присвячених особливостям когнітивних процесів у критичному мисленні, впливу емоцій на споживання та передачу інформації, ролі та місці критичного мислення у роботі журналіста і не тільки.

Тренерами будуть Ірина Ейгельсон, соціальний психолог-конфліктолог, Максим Елігулашвілі, конфліктолог, фасилітатор, а також естонські експерти.

ПРО ПРОЕКТ

Захід відбудеться у рамках спільного проекту Українського кризового медіа-центру (Київ) та Естонського центру Східного партнерства (Таллінн), спрямованого на підтримку та зміцнення ЗМК у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Донецькій, Луганській, Миколаївській, Херсонській та Одеській областях. 

Для представників ЗМІ проект передбачає проведення тренінгів з критичного мислення, практичних медіалабораторій та серії колективних інтерв’ю з представниками влади та експертами у Києві, тренінгів з комунікацій та зустрічей з естонськими експертами і представниками місцевого самоврядування, стажування в естонських редакціях та короткого курсу навчання журналістиці у Тартуському університеті в Естонії. 

Проект “Протидія дезінформації на півдні та сході України” фінансується Європейською Комісією.

РЕЄСТРАЦІЯ

Для участі у тренінгу обов’язково потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням до 12:00 10 травня 2021 року. Кількість місць обмежена! Підтвердження участі та фінальну програму тренінгу відібрані учасники отримають до 18:00 10 травня 2021 року.

ІНШІ ДЕТАЛІ

Організатори забезпечують учасників роздатковими матеріалами, харчуванням, проживанням у готелі (для гостей із районів та інших міст Луганської області) з 13 на 14 травня та відшкодовують вартість проїзду (автобусом чи поїздом у межах області за наявності оригіналів квитків).

ПЕРСПЕКТИВИ

Найбільш активні учасники тренінгу у Сєвєродонецьку будуть запрошені для участі у практичних медіалабораторіях та серії колективних інтерв’ю у Києві. Це буде унікальна можливість прокачати практичні навички, які знадобляться у повсякденній роботі журналіста, а також зустрітися з першоджерелами інформації та суб’єктами прийняття рішень для отримання коментарів з перших уст. Окремо учасники заходу будуть запрошені до участі у тренінгу зі стратегічних комунікацій у журналістиці та колективних інтерв’ю з естонськими експертами у сфері комунікацій та представниками органів місцевого самоврядування.

За результатами участі у колективних інтерв’ю в Києві та регіонах очікуються публікації у ЗМІ, які стануть критеріями для відбору учасників стажувань та навчання в Естонії. Ці поїздки - виняткова можливість отримати цінний досвід роботи у європейських ЗМІ та отримати нові професійні знання і навички від майстрів естонської журналістики.

За додатковою інформацією потрібно звертатися до Сергія Пятниці (координатора Кризового медіа центру «Сіверський Донець») - +38 099 714 46 65, purgesever2014@gmail.com та Юлії Тьоткіної (координатора напрямку УКМЦ по роботі з національними аудиторіями) - +38 067 791 59 20, ytyotkina@gmail.com.

Контакти

  • +38 099 714 46 65
  •  purgesever2014@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.