bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відповіді на запитання до тендеру з відбору постачальника для закупівлі сантехнічного обладнання та інструментів


Ресурсний центр ГУРТ публікує відповіді на запитання постачальників, зацікавлених в участі у тендері на закупівлю сантехнічного обладнання та інструментів в межах проекту міжнародної технічної допомоги «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні».

Чи продовжено тендер?

Так, тендер подовжено. Інформація за посиланням.

В якій формі приймаються заявки на тендер?

Вся інформація щодо вимог до заповнення заявки знаходиться за посиланням.

Де вказувати виробника продукції?

Виробника та інші характеристики ви маєте вказати у колонці «Специфікація».

Чи потрібно відскановувати, ставити печатки та підписи?

Надсилати треба як у відсканованому вигляді з печаткою (як вашу затверджену пропозицію), так і у форматі робочого електронного документу. Така вимога спричинена робочими моментами та важлива для якіснішої оцінки вашої пропозиції.

Чи можуть бути подовжені строки поставки?

Так, це можливо щодо окремих позицій замовлення. Просимо вказати у заявці, які саме позиції потребують подовження строків поставки. Остаточні строки поставки будуть визначатись під час контрактування відібраного постачальника.

Де можна дізнатися про особливості оподаткування товарів при розрахунку за тендером? Які документи регулюють несплату ПДВ?

З особливостями оподаткування детальніше можна ознайомитися за посиланням.

Цей проект входить у перелік організацій-виконавців, які заявили право на податкові пільги під номером 489. 

Чи потрібно вказувати вартість доставки? Як це зробити?

Так, потрібно в документі «annex_2_financial_proposal_form» у вкладці «Форма 1» позиція 437 вартість доставки вказується загальною сумою.

Щодо Вашого проекту є запитання стосовно додатку 2: 1. З позиції 230 по 288 чи можемо запропонувати аналог - металопластикова труба Unidelta і прес фітинги TDM Drass (все Італія)?

Учасники тендеру можуть пропонувати  продукцію яка, на їхню думку, відповідає умовам тендеру.Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.