bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на проведення тренінгу із медіації для підлітків (Сєвєродонецьк/Харків)

«Генерація UA» в рамках проекту «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу» за ініціативи Дитячого Фонду Німеччини (ChildFund Deutschland) і МБФ «Жовто-Блакитні Крила», за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) оголошує тендер на проведення тренінгу. Дедлайн - 25 березня 2017 р.

 Реалізатор проекту МБФ “Жовто-Блакитні Крила” оголошує тендер на надання послуг із проведення тренінгу для підлітків із медіації в містах Сєвєродонецьк та Харків.

Заявки на участь в трендері мають містити:

- детальний опис програми тренінгу, де необхідно вказати тривалсть, кількість учасників, мінімальний рівень знань учасників (за потреби), результат, якого досягнуть учасники,

- детальну комерційну пропозицію із врахуванням витрат на проїзд та проживання, якщо є така необхідність, та вказанням можливих дат проведення тренінгів в березні-травні,

- резюме тренера/тренерів,

- реєстраційні документи організації/тренера.

Будь ласка, надсилайте Ваші заявки до 25 березня 2017р. на електрону адресу [email protected] В темі листа обов’язково вкажіть “Тендер - медіація для підлітків”

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.