bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Послуги з навчання англійської мови для «Центру громадського здоров’я МОЗ України»

ДУ «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс за процедурою запит цінових пропозицій на закупівлю послуг з навчання англійської мови працівників ДУ «Центр громадського здоров’я».

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Організатор, Замовник) оголошує конкурс за процедурою запит цінових пропозицій на закупівлю послуг з навчання англійської мови працівників Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» та запрошує Вас подати цінову пропозицію.

Закупівля здійснюється за кошти Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в рамках реалізації проекту «Прискорити темпи зменшення рівня захворюваності на туберкульоз та ВІЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики і лікування туберкульозу, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування ВІЛ та створення стійкої та життєздатної системи охорони здоров'я».

Деталі в додатку.

 

Контакти

  • Клєвцова Вікторія
  •  044-482-46-04
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.