bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГО КРИМСОС шукає ментора(-ку) із бухгалтерского обліку

З метою проведення програми з менторської підтримки для представників громадських організацій та ініціативних груп ВПО в рамках проекту «Посилення спільнот ВПО» за підтримки УВКБ ООН,розшукується експерт(ти),який(а) знається на бухгалтерському обліку. Дедлайн - 24 червня 2019 року.

Більше можливостей для працевлаштування у розділі «Вакансії»

Опис програми

Цільова аудиторія менторської програми – представники громадських організацій та ініціативних груп внутрішньо переміщених осіб з різних регіонів України, які втілюють суспільно корисні локальні та міжрегіональні проекти. Діяльність таких організацій та ініціативних груп є дуже різною - від курсів англійської мови, робоклубів для дітей, створення соціальних гардеробів – до надання психологічної, юридичної допомоги, адвокації житлових питань та ін.

Основна мета менторської програми – надання консультативної допомоги та практичних інструментів щодо організації фінансового менеджменту та бухгалтерського обліку для громадських організацій та/або благодійних фондів та розвитку організації в даному напрямку в довгостроковій перспективі.

Очікувані результати менторської програми:

· Учасники на практиці застосовують знання, отримані протягом менторської програми;

· Учасники використовують отримані інструменти та знання для досягнення цілей та вирішення проблем, в тому числі, для покращення якості послуг, що надаються бенефіціарам;

· Учасники вміють залучають корисні контакти для побудови успішних партнерських відносин, залучення матеріальних і нематеріальних ресурсів, спільної реалізації проектів/активностей.

· Учасники вирішили проблеми/задачі, поставлені спільно із ментором на початку менторського проекту спільно.

Завдання для менторів (-ок):

1. Протягом програми ментор (або ментори) супроводжує від 3 до 5 громадських організацій/ініціативних груп. Тривалість менторської програми від 3 до 5 місяців. Ментор(-ка) (або ментори(-ки)) має вивчити запити учасників програми та провести одноденну зустріч-знайомство. Протягом зустрічі ментор(-ка) отримує детальну інформацію про діяльність громадських організацій/ініціативних груп, аналізує сильні та слабкі сторони, розробляє цілі та план розвитку, який фіксується в контракті на розвитку.

2. Ментор(-ка) надає спільнотам дистанційні консультації, формує завдання та відстежує їх виконання. Консультації мають надаватись щотижнево для кожної спільноти протягом усієї менторської програми, тривалість кожної консультації – не менше 2 годин.

3. У разі необхідності, ментор(-ка) надає учасникам додаткові консультації протягом періоду реалізації менторської програми.

4. Ментор(-ка) 1 раз на два тижні складає звіт за результатами поточної роботи та направляє ГО «КримСОС».

5. По завершенню програми, ментор(-ка) складає та надсилає ГО «КримСОС» звіт, що включає підсумки реалізації програми, а також рекомендації щодо подальшого розвитку учасників програми.

Критерії відбору менторів(-ок):

· Наявність практичного досвіду у сфері ведення бухгалтерського обліку в громадських організаціях/благодійних фондах;

· Мінімум 2 роки підтвердженого професійного досвіду в сфері менторства, коучінгу, консультування та інших суміжних сфер;

· Вища освіта;

· Можливість виїзду на зустрічі з учасниками менторської програми;

· Можливість підтримки постійної комунікації з учасниками проекту;

· Наявність ФОП 3-ї групи за наявністю відповідних КВЕД.

· Досвід роботи з організаціями, що працюють у сфері внутрішнього переміщення буде перевагою. 

Вимоги до менторів(-ок):

· Наявність відмінних комунікаційних та презентаційних навичок;

· Толерантність та недискримінація у роботі з учасниками;

· Неупередженість та нейтральність у судженнях;

· Повага до індивідуальних особливостей учасників;

· Уміння отримувати та використовувати відгуки з метою поліпшення відносин наставництва;

· Наявність мотивації долучитися до посилення спільнот ВПО, які реалізовують суспільно корисні проекти.

З кандидатами можуть бути проведені співбесіди.

ГО «КримСОС» залишає за собою право на уточнення завдань в процесі переговорів з переможцем(-ницею) конкурсу. Для участі у конкурсі, заповніть, будь ласка цю форму. Заявки приймаються до 24 червня 2019, 23:59.

За додатковою інформацією або в разі виникнення технічних проблем з заповненням форми, звертайтесь на пошту: community@krymsos.com або за телефоном +38(063) 077-16-19, +38(095) 031-53-97.

Контакти

  • (063) 077-16-19 (095) 031-53-97
  •  community@krymsos.com
  • 18.06.2019    Iryna
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.