bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Аудитор для ГО «Екодія»

Для довгострокової співпраці ГО «Екодія» шукає зовнішнього незалежного аудитора чи аудиторську організацію для проведення перевірки витрат окремих проектів (5-10 на рік), та для проведення щорічного аудиту фінансової звітності організації. 

Громадська організація «Центр екологічних ініціатив «Екодія» (далі - Організація) є неприбутковою громадською організацією. Мета діяльності: Діяти на захист довкілля через вплив на прийняття рішень та розвиток активної спільноти.

Для довгострокової співпраці ГО «Екодія» шукає зовнішнього незалежного аудитора чи аудиторську організацію для проведення перевірки витрат окремих проектів (5-10 на рік), та для проведення щорічного аудиту фінансової звітності організації. 

Вимоги до аудитора: Аудит фінансової звітності повинен проводиться незалежним сертифікованим аудитором, який є членом Євразійської ради сертифікованих бухгалтерів і аудиторів і асоційованим членом Міжнародної федерації бухгалтерів (IFAC).

Завдання та обсяги аудиту:

 • Оцінити та повідомити про дотримання чинного законодавства, правил і політик, прийнятих в організації щодо персоналу, обліку та податків;
 • Перевіряти на вибірковій основі, що існує супровідна документація, що стосується повідомлених витрат. Розмір вибірки повинен ґрунтуватися на аналізі ризику аудитора, який має бути зазначеним у звіті. Аудитор, незалежно від суттєвості, повинен кількісно визначити суму неприйнятних витрат або витрат, для яких відсутні підтверджуючі документи;
 • Перевірити надані субгранти на відповідність затвердженим бюджетам і дотримання процедур і політик, зафіксованих у субгратових договорах;
 • Перевірити, чи застосовується у бухгалтерському обліку принцип нарахування;
 • Перевірити, чи всі грошові кошти зберігаються на банківських рахунках;
 • Перевірити, чи вихідний баланс за попередній період не змінився;
 • Перевірити, що організація дотримується своїх внутрішніх правил щодо закупівель;
 • Перевірити, чи правильно обліковані відсотки, отримані від залишків на рахунках, і прибутки від курсової різниці від коштів проектів;
 • Перевірити, що час роботи персоналу систематично фіксувався у табелі обліку робочого часу протягом усього року;
 • Перевірити, чи витрати на заробітну плату мають достатню супровідну документацію;
 • Перевірити відсутність перехресного фінансування (подвійне фінансування);
 • Перевірити, чи організація дотримується національних законів стосовно податків, соціального забезпечення та трудового законодавства;
 • Якщо існують будь-які стосунки між працівниками чи консультантами організації та членами Правління або менеджментом організації, інформація про такі випадки повинна бути розкрита, щоб уникнути ризику непотизму (кумовства).

Вимоги до аудиторського звіту: Аудит фінансової звітності повинен висловлювати думку аудитора згідно стандарту ISA 800/805 щодо відповідності фінансового звіту з обліковими записами та вимогами щодо фінансової звітності.

Звіт повинен містити інформацію про використовуваний метод аудиту й обсяг аудиту.

Звіт має містити підпис відповідального аудитора та його печатку.

Звіт повинен включати у себе лист керівництву, в якому представлені висновки, отримані під час аудиту. Аудитор повинен висвітлити будь-які виявлені недоліки. Рекомендації повинні бути представлені у пріоритетному порядку. Відповіді керівництва на запити також можуть бути включеними. Звіт повинен вказати, які заходи були здійснені щодо виконання рекомендацій попередніх перевірок і чи були вжиті заходи достатніми для подолання зазначених недоліків.

Звіт не повинен перевищувати 20 сторінок, бути написаний англійською й українською мовами та бути поданий як в електронній версії, так і у двох підписаних друкованих копіях.

За вимогою донорів можуть проводитися перевірки витрат за проектами. Технічне завдання та вимоги до перевірки витрат проектів є частиною договору з донором.   

Облік витрат ведеться у програмі «1С-8 Товстий клієнт».

Кількість банківських транзакцій за рік біля 1500.

Обсяги фінансування за посиланням https://ecoaction.org.ua/pro-nas.

 

Пропозиції просимо надсилати за адресами: is@ecoact.org.ua, korobova@ecoact.org.ua

В темі листа указати «пропозиція щодо аудиту»

Контакти

 • korobova ат ecoact.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.