bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Менеджер комунікаційних проектів

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на позицію «Менеджера комунікаційних проектів».

Інформація щодо установи:

Головним завданнями Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Центр) є діяльність у сфері громадського здоров’я. Центр виконує лікувально-профілактичні, науково-практичні та організаційно-методичні функції у сфері охорони здоров’я з метою забезпечення якості лікування хворих на соціально-небезпечні захворювання, зокрема ВІЛ/СНІД, туберкульоз, наркозалежність, вірусні гепатити тощо, попередження захворювань в контексті розбудови системи громадського здоров’я. Центр бере участь у розробці регуляторної політики і взаємодіє з іншими міністерствами, науково-дослідними установами, міжнародними установами та громадськими організаціями, що працюють в сфері громадського здоров’я та протидії соціально небезпечним захворюванням.

Наша мета – це поширення інформації та підвищення обізнаності населення про профілактику захворювань та різні фактори ризика для здоров’я, сприяння побудові відповідального ставлення до свого здоров’я всіх українців.

Основні обов’язки:

 1. Планування, організація та проведення комунікаційних, соціальних та інформаційних проектів ЦГЗ.
 2. Розробка інформаційної продукції, підготовка технічного завдання на виготовлення відповідної продукції, пошук постачальників та аналіз їх пропозицій.
 3. Закупівля, контроль наявності інформаційної продукції, документальне оформлення її закупівлі та списання.
 4. Планування, організація та супровід працівників ЦГЗ у різноманітних соціальних акціях, конференціях, круглих столах тощо.
 5. Координація спільних проектів ЦГЗ з компаніями-партнерами.
 6. участь в інформаційних кампаніях, різноманітних заходах та проектах, пов’язаних із промоцією здоров’я.

Вимоги:

 • вища освіта;
 • досвід керування проектами від 1 року;
 • досвід адміністрування роботи підрозділів;
 • аналітичні здібності, навику моніторингу та оцінки;
 • впевнене володіння MS Office;
 • грамотна українська мова та впевнене володіння англійською мовою (рівень вище середнього);
 • досвід роботи у сфері охорони здоров’я буде перевагою;

Особисті якості:

 • уважність до деталей, високий рівень відповідальності;
 • креативність, комунікабельність та проактивність;
 • бажання вчитися та самостійно оволодівати новими знаннями.

Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте: «233 – 2018 Менеджера комунікаційних проектів»

Термін подання документів – до 23 вересня 2019 року, реєстрація документів
завершується о 18:00.

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов’язками чи з іншою тривалістю контракту.

 

 

Контакти

 • Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа
 • будь ласка
 • зазначте: «233 – 2018 Менеджера комунікаційних проектів»
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.