bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фрілансер з комунікацій

Громадська школа дієвих практик ЄС (CiSEP) шукає спеціаліста з комунікацій на віддалену роботу.

Громадська школа дієвих практик ЄС (CiSEP) - це яскрава мережа активних громадян та провайдерів змін в Україні. CiSEP - це місце для ідей, обміну та спільних проектів, що сприяють асоціації України з ЄС на місцевому, регіональному та національному рівнях. З 2015 року CiSEP проводить тренінги для розширення можливостей громадських активістів для ефективного залучення до процесу впровадження УпA/ГВЗВТ. Учасники CiSEP спільно проводять ініціативи та тренінги з питань безпеки харчових продуктів, інтелектуальної власності, торгівлі та сталого розвитку, захисту споживачів та основ Угоди про Асоціацію в цілому. Сьогодні CiSEP складається з понад 150 активних громадян та провайдерів змін з усієї України, які працюють тренерами, викладачами, активістами, журналістами, економістами, юристами та політологами, які займаються проектами з моніторингу, адвокації та підвищення обізнаності широкого кола стейкхолдерів з питань імплементації УпA/ГВЗВТ.

Щоб покращити координацію та комунікацію всередині мережі, CiSEP шукає фрілансера, який надаватиме послуги з підтримки реалізації проекту та стабілізації мережі випускників.

Більш детальна інформація у Технічному завданні нижче.

Контакти

  • constanze.aka@iep- berlin.de
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.