Східноукраїнський центр громадських ініціати шукає волонтера-перекладача

Східноукраїнський центр громадських ініціатив спільно із Фондом Нобелівського лауреата Деніса Муквеге організовує навчальну поїздку для групи українських громадських активісток до 3-х країн Західних Балкан. 

Мета поїздки – вивчення досвіду балканських країн щодо подолання наслідків сексуального насильства вчиненого в ході збройного конфлікту на території колишньої Югославії. В програмі поїздки – зустрічі із представниками органів влади, міжнародних організацій, постраждалими та організаціями, які надають допомогу постраждалим; відвідання музеїв та меморіальних місць пов’язаних із конфліктом.

Організатори поїздки пропонують вакансію волонтера-перекладача для осіб із хорошим знанням англійської мови. Основним обов’язком перекладача є переклад впродовж поїздки під час офіційних та навчальних зустрічей (від 2-х до 6 годин в день).

Частина учасниць навчальної групи володіє англійською мовою.

Організатори поїздки покривають всі витрати пов’язані із поїздкою (авіапереліт, проживання в тризірковому готелі, харчування, місцевих транспорт, страхування, тощо), надають візову підтримку.

Досвід роботи в громадському секторі, знайомство з проблематикою протидії гендерно-обумовленому насильству, наявність у потенційного волонтера відкритої візи до країн Єврозони є перевагами.

З відібраними зацікавленими особами буде проведено інтерв’ю, запропоновано пройти тестове завдання.

Зацікавлених просимо висилати короткий мотиваційний лист та резюме (з фокусом на знання мов та перекладацький досвід) на адресу: zahyst@gmail.com не пізніше 22 вересня (включно). У резюме просимо окремо вказати наявність у потенційного волонтера відкритої візи до країн Єврозони.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.