bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренери для проведення освітніх заходів із правоохоронцями

БО «ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА» оголошує конкурс на вакансії: тренер для проведення освітніх заходів із правоохоронцями. Дедлайн - 15 березня 2020 року.

Конкурсна документація складається з:
- оголошення із зазначеними умовами проведення конкурсу;
- додаток 1: Конкурсна пропозиція
та додається за посиланням: https://drive.google.com/open…

Термін подання документів: по «15» березня 2020 р., реєстрація документів завершується о 23.59 15.03.2020 р.

Конкурс оголошено в рамках проекту:
«Шлях до змін», що реалізується в рамках реалізації БО «100% життя» - Мережа ЛЖВ Проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я» за підтримки The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria

Програмний компонент: 35М. Подолання стигми та дискримінації стосовно секс працівників з боку представників правоохоронних органів на національному та регіональному рівнях.

Контакти

  • За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 0978922584 до менеджера з адміністративної діяльності Валерий Трофимов
  • е-mail: legalife.ukraine.info@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.