bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренер (ів) зі створення відеоматеріалів для вебінарів

Проект «Давай жити на повну» виконується  в рамках реалізації БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я», що реалізується за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби з СНІДом, туберкульозом та малярією.

В рамках проекту заплановано проведення 2-х вебінарів на теми: «Сексуальне виховання» та «Репродуктивне здоров’я».

Цільова аудиторія вебінару: підлітки від 14 років.

Тренер:

1)    забезпечує створення сценарію та презентаційних матеріалів на тему: «Репродуктивне здоров’я», що передбачає розкриття 3 напрямків: «Показники здоров’я підлітків», «ВІЛ і репродуктивне здоров’я», «Дискордантні пари».

2)    забезпечує створення сценарію та презентаційних матеріалів на тему:  «Сексуальне виховання», що передбачає розкриття 3 напрямків: «Статевий розвиток», «Статеве життя, методи контрацепції», «Планування сім’ї».

3)    Приймає участь у записі вебінару.

Трансляція вебінарів відбуватиметься в записі. Тривалість запису за кожним з напрямків передбачає 7-10 хвилин. Тривалість розкриття однієї з тем передбачає від 20 до 30 хвилин.

Кінцевий строк подання пропозицій 23:59 21.07.2020.

Учасники мають подавати цінові пропозиції засобами електронної пошти на адресу: teens.ukraine@gmail.com

Детальна інформація щодо вимог до виконавців, а також правила подачі документації додаються.

Контакти

  • Денис Кіпка
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.