bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на розробку онлайн-курсу для НАЗК

У межах своєї діяльності з підтримки Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) потребує послуг із розробки онлайн-курсу про правила політичного фінансування та фінансового звітування політичних партій для НАЗК.

З 1994 року IFES відіграє ключову роль у становленні та модернізації демократичних виборчих процесів та інституцій в Україні. За цей час IFES отримала репутацію надійного джерела інформації для об’єктивного аналізу, оцінки та висококваліфікованої технічної допомоги у сфері реформування виборчого законодавства в цілому та політичного фінансування зокрема, а також адміністрування виборів, посилення спроможності громадянського суспільства і вивчення громадської думки.

Основні напрямки програмних заходів IFES Україна включають: захист України від загроз кібератак та вразливостей виборчого процесу і суміжних сфер; навчання органів адміністрування виборів на основі міжнародних стандартів та найкращих практик; підтримка громадянського суспільства, наукової спільноти та посилення участі громадян у політичних процесах; сприяння обговоренню виборчої реформи та реформи політичного фінансування; забезпечення включення недостатньо представлених груп населення у виборчий процес; зміцнення спроможності органів адміністрування виборів та інших політично-вразливих інституцій.

ОБСЯГ РОБІТ

 

Мета курсу: підвищити обізнаність представників політичних партій щодо правил державного та приватного фінансування, навчити працювати з Єдиним державним реєстром звітності політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру (далі – е-реєстр) POLITDATA та подавати звітність.

Завдання курсу: надати учасникам знання про законодавчі вимоги фінансування політичних партій, сформувати навички коректного користування е-реєстром POLITDATA, заповнення та подання звітності. 

Цільова аудиторія курсу: представники політичних партій і місцевих організацій партій.

Зміст та структура курсу: інтерактивний цикл, що складається з тематичних модулів, вибудованих за такою структурою (в процесі створення контенту можуть бути внесені зміни):

Модуль 1 – Вступ до звітування політичних партій

 • Роль НАЗК у запобіганні політичній корупції.
 • Основні правила звітування (строки, структура звіту, аудит).

Модуль 2 – Фінансування політичних партій

 • Державне та приватне фінансування політичних партій.
 • Обмеження щодо фінансування політичних партій.

Модуль 3 – Робота з електронним реєстром POLITDATA

 • Початок роботи з реєстром POLITDATA:
  • КЕП/ЕЦП, 
  • реєстрація, 
  • верифікація, 
  • клієнт захисту даних (VPN), 
  • види користувачів системи, 
  • кабінет користувачів системи, 
  • додавання суб’єктів до електронного кабінету політичних партій.
 • Робота зі звітом, як центральних, так і регіональних підрозділів політичних партій: 
  • покрокова інструкція заповнення (що потрібно зазначити у кожному розділі й полі відповідно, способи внесення даних), 
  • направлення на погодження, 
  • відправка на доопрацювання, 
  • підписання і направлення до НАЗК.

Модуль 4 – Перевірка та відповідальність

 • Перевірка звітів НАЗК, у тому числі законного та цільового використання політичними партіями коштів, виділених з Державного бюджету України на фінансування їх статутної діяльності.
 • Відповідальність за порушення законодавчих вимог щодо фінансування та звітності політичних партій.

 Модулі повинні містити текстові матеріали, інфографіки, презентаційні матеріали, відеоролики (у т.ч. скрінкасти), аудіоматеріали. Кожне заняття (яке може включати одну або декілька тем) має тривати не більше 15-20 хвилин. Приблизна тривалість курсу складатиме 2 години 30 хвилин.

 Учасники повинні мати можливість проходити будь-яку тему курсу на власний вибір.

 

Проходження курсу

 Проходження курсу можливе після реєстрації у системі. Реєстрація має включати:

 • ім’я, прізвище;
 • електронну пошту учасника;
 • назву політичної партії, яку представляє учасник;
 • відділення політичної партії, яке представляє учасник - центральне/регіональне (обов’язково із зазначенням міста/регіону);
 • позицію/структурний підрозділ, яке представляє учасник;
 • згоду на обробку персональних даних.

 Онлайн-курс не передбачає проходження учасниками тестування та отримання сертифікатів.

 Інтерфейс курсу

Інтерфейс слухача має передбачати можливість ознайомлюватися з переліком усіх тем курсу та обирати для проходження окремі модулі/теми курсу. Має також бути передбачена можливість ділитися участю у курсі через електронну пошту, месенджери та соціальні мережі.

 Автори курсу повинні мати доступ до даних реєстрацій учасників та статистичних даних щодо їхньої участі у курсі (у т.ч. дані по кожній темі).

 Часові рамки

Онлайн-курс повинен бути запущений не пізніше 01.12.2020.

За результатами надання послуг має бути розроблено інтерактивний онлайн-курс з інтерфейсами слухача й викладача на електронній навчальній платформі.

 

ВИМОГИ ДО КОНКУРСАНТІВ:

-        Попередній досвід у розробці онлайн-курсів подібного обсягу та/або на схожу тематику;

-        Висококваліфіковані співробітники/спеціалісти з належними професійними компетенціями;

-        Наявність випробуваних інструментів/практик для поширення оголошення про курс серед цільових груп і забезпечення набору слухачів курсу;

-        Досвід реалізації подібних проектів для органів державної влади буде перевагою;

-        Офіційно зареєстрований статус відповідно до українського законодавства.

 

ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ НЕОБХІДНО НАДАТИ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

-        Детальна технічна пропозиція щодо розробки онлайн-курсу;

-        Запропонована вартість надання послуг (загальна сума в гривнях із деталізацією вартості кожного типу діяльності та відповідних податкових відрахувань);

-        Інформація та короткий опис попередньо розроблених онлайн-курсів подібного обсягу та/або на схожу тематику з посиланням на відповідні курси;

-        Інформація про команду, що буде виконувати завдання з розробки курсу, та резюме всіх її учасників;

-        Офіційні документи, що підтверджують зареєстрований статус відповідно до українського законодавства.

 

Учасник повинен надіслати повну тендерну пропозицію на електронну адресу Максима Паламарчука (mpalamarchuk@ifes.org) та Катерини Поліщук (kpolishchuk@ifes.org) до 23:59 11 вересня 2020 року за київським часом. Тема електронного листа повинна містити «Розробка онлайн-курсу для НАЗК» та назва компанії. Усі пропозиції можуть бути надані українською мовою.

IFES залишає за собою право укласти контракт з одним або кількома учасниками конкурсу. IFES звільняється від податку на додану вартість (ПДВ) в рамках проектів, що фінансуються USAID.

Контакти

 • kpolishchuk@ifes.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.