bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на надання послуг перекладача

Громадська організація “Смарт освіта” у партнерстві із  німецькою організацією ChildFund Deutschland (“Дитячий Фонд Німеччини”https://www.childfund.de) за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) реалізує проєкт “Навчання суспільної доброчесності в українській початковій освіті як довготривалий та ефективний інструмент подолати “побутову корупцію””. В межах діяльності проєкту організація потребує послуги перекладача з метою:

В межах діяльності проєкту організація потребує послуги перекладача з метою:

-        здійснення якісного письмового перекладу статей, публікацій тощо з англійської на українську мову та з  української на англійську мову.

Вимоги до претендента

-        досвід роботи перекладачем (мінімум 3 роки)

-        вільне володіння письмовою та усною англійською, українською мовами

-        вміння робити високоякісний послідовний і, при потребі, синхронний усний переклад.

-        володіння навичками редагування текстів, достатні для підготовки завершеного вивіреного письмового перекладу, який носій мови перекладу може з легкістю прочитати і повністю зрозуміти.

-        готовність швидко реагувати, комунікувати і надавати послуги

Кінцевий термін подання - 10.11.2020

Для розгляду кандидата на посаду необхідно надати повний пакет документів (не повні пакети документів розглянуті не будуть):

-        CV

-        рекомендаційні листи або відгуки від попередніх роботодавців (за наявності)

-        цінову пропозицію з вказаним рівнем оплати праці за письмовий і усний переклад в розрахунку за 1800 знаків, або за 1 годину синхронного/послідовного перекладу. А також орієнтовні терміни виконання письмового перекладу.

Документи надсилайте на пошту sm.osvita@gmail.com , у темі листа вказуйте “Конкурс на надання послуг перекладу

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.