bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренер(-ка) для Програм навчання з підготовки до стажувань в ОМС – Україна

Democracy Reporting International в Україні шукає тренерів для проведення навчальних заходів для молоді в рамках підготовки для стажування в місцевих органах влади у південно-східному регіоні України (тренінг проходитиме в режимі онлайн, орієнтовно в містах Миколаїв і Запоріжжя)

Назва посади: тренер/тренерка для програм навчання в межах підготовки до стажувань для проєкту «Матеріальна демократія - залучення молоді та громадянського суспільства до політичного процесу в Україні»/ «Tangible Democracy – Engaging Youth and Civil Society in the Political Process across Ukraine».

Умови і період співпраці: багаторазова короткострокова співпраця (1-3 тренінгові дні на кожен з 2 тренінгових циклів для молоді) протягом березня – листопада 2021 року.

Обраних тренерів/тренерок буде включено до бази експертів, яких DRI запрошуватиме до виконання конкретних завдань протягом реалізації проєкту з окремим узгодженням графіку, тематики та завдань:

Місто проведення Програм: південно-східний регіон України (орієнтовно в містах Миколаїв і Запоріжжя).

Контекст та мета програми:

Democracy Reporting International (DRIє безсторонньою, незалежною, неприбутковою організацією, зареєстрованою в Берліні.  DRI сприяє участі громадян у політичних процесах, підзвітності державних органів та розвитку демократичних інституцій в усьому світі. DRI працює в Україні з вересня 2014 року.

Офіс зі сприяння демократії (DRI) у співпраці з Благодійним фондом «Восток-SOS» проведуть серію з 2 циклів тренінгів для підготовки до стажувань молоді в місцевих органах влади у південно-східному регіоні України.

Мета програми стажувань Завдання тренінгів в межах програми стажувань – ознайомити активну молодь з повноваженнями органів місцевого самоврядування, реалізацією реформ на місцевому рівні та надати необхідні знання для успішного виконання типових завдань в межах стажування, сформувати навички достатні для виконання посадових обов’язків державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Очікується, що завдяки тренінговій підготовці, учасники зможуть успішно пройти практику та сформувати кадровий резерв органів самоврядування.

Обов’язки та відповідальність:

  1. У координації з командою DRI, підготовка та проведення тренінгів для активної молоді з Миколаївської та Запорізької областей (орієнтовно) на щонайменше одну із наступних тем (перелік тем невичерпаний):

• Система органів державної влади, їх взаємодія та компетенції (національний та місцевий рівень). Закони «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про службу в органах місцевого самоврядування» (тренінг тривалістю до 5 годин)

• Класифікація нормативних документів та нормотворчий процес на місцях. Регламент роботи міської ради (до 5 годин включно з практикумом з написання проєктів рішень міської ради, розпоряджень, документів до пленарних засідань тощо)

• Основи діловодства для державного службовця (до 3 годин включно з практикумом з написання довідок, офіційних листів, доповідних записок тощо)

• Децентралізація та реформа місцевого самоврядування. Державний і місцеві бюджети. Аналіз роботи деяких громад в Україні (до 5 годин з практикумом)

• Інструменти діалогу влади з громадськістю та навпаки. Громадський контроль. Як на практиці працюють/не працюють електронні петиції, запити на надання публічної інформації, звернення, депутатські запити, адвокатські запити, громадські ради, слухання при органах місцевого самоврядування (до 5 годин з практикумом)

• Європейська інтеграція в регіонах: імплементація Угоди про асоціацію на місцях та регіональна політика в рамках Угоди про асоціацію. Механізми та можливості співпраці між українськими громадами та їхніми партнерами в ЄС (до 3 годин)

• Успішний досвід місцевого самоврядування за кордоном як можливості для розвитку Українських громад. Роль жінок у політичному житті громади (до 2 годин)

• Основи комунікації та співпраці з медіа. Поняття та етапи адвокації. Протидія дезінформації (до 4 годин з практикумом з визначення фейків та побудови й донесення повідомлення до аудиторії)

• Основи цифрової безпеки для державних службовців. Захист особистих та сенситивних даних (до 4 годин з практикумом)

     2. Співпраця та координація з партнерами, зокрема з Благодійним фондом «Восток-SOS»

     3. Підготовка матеріалів для учасників шкіл

     4. Звітування (зразок буде надано DRI) по проведеним тренінгам та оцінка тренінгу (зразок буде надано DRI: експерту потрібно буде додати тематичний блок для оцінювання рівня знань з тематики тренінгу, провести анкетування та консолідувати дані)

Необхідна кваліфікація та досвід:

•  Вища освіта зі спеціальностей у сфері демократичного управління та розвитку, наприклад: політологія, право, міжнародні відносини, тощо;

• Щонайменше три роки досвіду у вибраній тематиці(ках) та перевірений досвід проведення воркшопів, тренінгів та лекцій;

• Відмінні знання поточних політичних та правових реформ в Україні та державного управління.

• Перевага надаватиметься експертам з досвідом проведення інтерактивних тренінгів в онлайн-форматі.

 

Останній день подання документів: 11 лютого 2021 (опівночі за середньоєвропейським часом). Заявки прийматимуться до моменту формування необхідної кількості тренерів. Вітаються заявки від кваліфікованих у вище вказаних тематиках експерток.

Просимо зацікавлених кандидатів надсилати своє резюме, мотиваційний лист з інформацією про тему та зміст тренінгів, які ви хочете провести та чому, його очікувані результати, а також рекомендації експертів (за наявності) на електронну адресу: info.ukraine@democracy-reporting.org  вказавши в темі листа «Trainer for Study Programmes».

З огляду на кількість заявок, які зазвичай надходять до DRI, до співбесіди будуть запрошені тільки кандидати, що увійшли до короткого списку. З потенційними тренерами можуть зв’язатися до завершення терміну подання заявок. 

Навчання організовується в рамках проєкту «Демократія в дії - залучення молоді та громадянського суспільства до політичного процесу в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

 

З оголошенням на сайті організації можна ознайомитись тут.

Контакти

  • info.ukraine@democracy-reporting.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.