bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ПРООН: оцінка результатів та впливу молодіжних ініціатив

ПРООН прагне залучити послуги кваліфікованого(ої) консультанта(ки) для проведення оцінки результатів та впливу молодіжних ініціатив, реалізованих за підтримки ПРООН, а саме громадянської освіти для молодіжних працівників, молодіжних банків, U-Inn та програми наставництва для молоді. Звіт надасть ПРООН, зацікавленим сторонам та партнерам з впровадження огляд результатів, досягнутих протягом 2017-2020 років. Основною метою є оцінка відповідності, ефективності, дієвості, стійкості та впливу реалізованих молодіжних ініціатив. Оцінка повинна висвітлити сильні сторони, слабкі сторони/недоліки, передові практики та надати рекомендації щодо подібних ініціатив для молоді в Україні, з особливим акцентом на рекомендації Міністерству молоді та спорту щодо шляхів відтворення найкращих практик через молодіжних працівників та мережу молодіжних центрів.

Предмет оцінки повинен охоплювати всі молодіжні ініціативи, підтримані в рамках проєкту«Громадянське суспільство для розвитку демократії та прав людини».

Очікуваним ключовим продуктом є вичерпний звіт за результатами оцінки англійською мовою (до 30 сторінок без додатків.

ДОСВІД ТА КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

  • вища освіта (магістр або спеціаліст) в області соціальних наук, міжнародних відносин, політології або суміжних галузях;
  • принаймні 4 роки досвіду роботи у сфері освіти/досліджень, соціальної роботи, молодіжної роботи; досвід роботи з програмою «Молодіжний працівник» або іншими молодіжними громадськими ініціативами чи програмами буде значною перевагою;
  • принаймні 3 роки досвіду в проведенні оцінки проєктів/програм або ініціатив;
  • досвід у створенні аналітичних продуктів;
  • вільне володіння українською мовою (навички письма, редагування та усної комунікації. Володіння англійською мовою буде перевагою.

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ НЕОБХІДНО НАДАТИ РАЗОМ З ПРОПОЗИЦІЄЮ

Заявники повинні подати такі документи:

  • особисте резюме, що включає інформацію про досвід роботи в аналогічних проєктах/посадах, а також електронні адреси та номери телефонів принаймні трьох осіб, які можуть надати професійні рекомендації;
  • належним чином оформлений лист-підтвердження інтересу та доступності (за шаблоном ПРООН), включаючи фінансову пропозицію;
  • зразок документу з оцінки проєктів/програм чи ініціатив обсягом не більше 15 сторінок, що демонструє здатність кандидат(ки) готувати аналітичні документи у галузі соціальної та молодіжної політики (українською мовою).

ФІНАНСОВА ПРОПОЗИЦІЯ

Фіксована сума

Фінансова пропозиція повинна визначати експертну ставку як загальну фіксовану суму та умови оплати відповідно до конкретних та вимірюваних (якісних та кількісних) результатів (тобто, чи виплати мають здійснюватися частинами, чи після завершення всього контракту). Виплати здійснюються на основі результатів, тобто після надання послуг, зазначених у технічному завдання. Для цього завдання передбачається фіксована сума, що виплачується після повного досягнення очікуваного результату. Для того, щоб допомогти ПРООН порівняти фінансові пропозиції, фінансова пропозиція мають включати розподіл загальної суми контракту за компонентами.

Детальний опис українською у файлі .docx

Або англійською на офіційному сайті ПРООН.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.