bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Консультант/ка з координації навчальних сесій в регіонах
21.01.2022

БО “ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА” оголошують КОНКУРС НА ВАКАНСІЮ: 

Надавач консультаційних послуг/ виконавець робіт – консультант/ка з координації навчальних сесій в регіонах (далі – Консультант).

Конкурсна документація складається з:
– Оголошення (із зазначеними умовами проведення конкурсу); Конкурсна пропозиція (Додаток 1); Дані щодо оплати виконавця (Додаток 2)
та додається за посиланням

Перелік документів, які необхідно подати:

1. Резюме із зазначенням контактних даних кандидата, адреси місця проживання та описом кваліфікаційних характеристик за кожним пунктом кваліфікаційних вимог, визначених у п. ІV даного оголошення.

2. Мотиваційний лист.

3. Заповнені, підписані та відскановані Конкурсна пропозиція (додаток 1) та додаток 2 до даного оголошення. Звертаємо увагу, що до Конкурсної пропозиції повинні бути надані копії документів, вказані у додатках Конкурсної пропозиції.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу [email protected] з поміткою в темі листа «Конкурс консультант навчальних сесій» одним листом із додатками у формі якісних скан-копій (300 dpi). Неякісні скан-копії не приймаються.

Термін подання документів: по «28» січня 2022 р., реєстрація документів завершується об 11.00 28.01.2022.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розгляду не підлягають.

Проєкт, в рамках якого здійснюється закупівля: Проєкт «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні» за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією. Виконавець Проєкту – БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ». Програмний компонент 211М «Розбудова мережі параюристів спільноти секс-працівників та секс-прцівниць». Проєкт «Адвокація рівних прав, стійких послуг та декриміналізації секс-праці силами спільноти». Виконавець Проєкту – БО «ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА».

Контакти

  • За додатковою інформацією звертатися: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА»
  • е-mail: [email protected]
  • телефон: 0978922584.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.