bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Закупівля послуг консультанта-психолога (Васильківська територіальна громада)
12.05.2022

Запрошуємо подати заявку на закупівлю послуг консультанта-психолога  у рамках благодійної програми «СОС Діти. Програма екстреної допомоги» та договору із міжнародною благодійною організацією Благодійний Фонд «СОС Дитячі містечка».

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» шукає партнера для закупівлі послуг консультанта-психолога.

Територія виконання замовлення: Васильківська територіальна громада

Загальний обсяг закупівлі: Передбачається, що в місяць консультант буде надавати до 20 консультацій, термін реалізації проєкту 8 місяців (травень-грудень 2022 року включно).

З усіма необхідними для подання заявки документами та її процедурою можна ознайомитися у файлі: Заявка на відбір надавача послуг консультант-психолог Васильківська ТГ

Кінцева дата подання заявок: 18:00 03 червня 2022 року.

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» повідомляє, що усі кандидати проходять перевірку на доброчесність, а також перевірку відповідності поданих даних через пошук відкритих даних у мережі Інтернет, через аналіз спеціальних реєстрів, в тому числі, але не обмежуючись, про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність судових позовів або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України. Подаючи своє резюме, кандидат погоджується на таку перевірку.

Контактна особа: 

Вісангірієва Олена, відповідальна за закупівлі

[email protected] 

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.