bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Закупівля послуг консультанта-психолога (Київ, Деснянський район)

Запрошуємо подати заявку на закупівлю послуг консультанта-психолога  у рамках благодійної програми «СОС Діти. Програма екстреної допомоги та договору із міжнародною благодійною організацією Благодійний Фонд «СОС Дитячі містечка».

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» шукає партнера для закупівлі послуг консультанта-психолога.

Територія виконання замовлення: м. Київ, Деснянський район 

Загальний обсяг закупівлі: Передбачається, що в місяць консультант буде надавати до 30 консультацій, термін реалізації проєкту 8 місяців (травень-грудень 2022 року включно).

З усіма необхідними для подання заявки документами та її процедурою можна ознайомитися у файлі:  Заявка на відбір надавача послуг консультант-психолог Деснянський район

Кінцева дата подання заявок: 18:00 23 травня 2022 року.

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» повідомляє, що усі кандидати проходять перевірку на доброчесність, а також перевірку відповідності поданих даних через пошук відкритих даних у мережі Інтернет, через аналіз спеціальних реєстрів, в тому числі, але не обмежуючись, про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність судових позовів або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України. Подаючи своє резюме, кандидат погоджується на таку перевірку.

ВБО «Конвіктус Україна»

Вісангірієва Олена, особа, відповідальна за закупівлі

[email protected] 

 

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.