bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс з відбору двох експертів зі здійснення аналізу реалізованих проєктів

Асоціація міст України (далі - АМУ) в рамках проекту, що реалізується спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) оголошує відбір двох експертів із здійснення аналізу реалізованих проектів та їх впливу на місцевий економічний розвиток та підтримку малого середнього підприємництва  у міських територіальних громадах.
До участі в конкурсі запрошуються фізичні особи, фізичні особи-підприємці, юридичні особи, які мають необхідний досвід та право надавати відповідні послуги згідно КВЕД.
 
Коротко про Проект
Проектом передбачається здійснення аналізу реалізованих проектів,  їх впливу на місцевий економічний розвиток та підтримку МСП у міських територіальних громадах, визначення кращих практик, які можна успішно та ефективно реалізувати в інших містах за допомогою розроблених концепцій.
 
Основні вимоги до учасників тендеру:
 • навички з проектної та аналітичної діяльності;
 • практичний досвід здійснення аналізу проектних заявок та реалізованих проектів;
 • досвід проведення експертних консультацій із стейкхолдерами проектів (посадові особи місцевого самоврядування, представники громадських організацій, бізнесу тощо);
 • навички та практичний досвід у галузі економіки, зокрема МСП;
 • володіння українською мовою.
 
Пропозиція обов’язково має містити:
 • Загальну інформацію про надавача послуг, контактні дані.
 • Опис досвіду здійснення проектної та аналітичної діяльності  (макс. 1 сторінка).
 • Інформацію  про досвід проведення експертних консультацій із стейкхолдерами проектів (посадові особи місцевого самоврядування, представники громадських організацій, бізнесу) та попередній досвід співпраці з АМУ.
 • Очікувану повну вартість послуг із здійснення аналізу 11 проектних заявок та 29 технічних звітів реалізованих проектів.
 • Інформацію про термін виконання робіт.
 • Копію виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
 • Копію витягу з реєстру платників ПДВ або платників єдиного податку.
 
Для участі у конкурсі потенційні надавачі послуг мають до 17.00 2 вересня 2022 року надіслати свої пропозиції в АМУ: скан-копію на ел. пошту: [email protected]або оригінал за адресою: вул. Січових Стрільців 73, 11 поверх, м. Київ, 04053 із зазначенням «Пропозиція_аналіз заявок».
Запитання прохання надсилати до 30 серпня2022 року письмово на адресу ел. пошти: [email protected]  (зазначивши в темі повідомлення «Запитання _аналіз заявок»).
 
Критерії відбору:
 1. Заявка може максимально набрати 500 балів, з яких:
 2. Повна вартість робіт - 200 балів;
 3. Досвід проектної та аналітичної діяльності - 200 балів;
 4. Досвід проведення експертних консультацій із стейкхолдерами проектів, у т.ч. залученням посадових осіб місцевого самоврядування, бізнесу, та попередній досвід співпраці з АМУ - 50 балів;
 5. Термін виконання робіт - 50 балів.
 
Результати відбору буде повідомлено після 9 вересня 2022 року

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.