bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фахівець із статистики та аналізу

Державна установа
«Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс
на відбір фахівця із статистики та аналізу

в рамках програми Глобального фонду прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в України»

 

Назва позиції: Фахівець із статистики та аналізу

Рівень зайнятості: повна

Інформація щодо установи:

Головним завданнями Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Центр) є діяльність у сфері громадського здоров’я. Центр виконує лікувально-профілактичні, науково-практичні та організаційно-методичні функції у сфері охорони здоров’я з метою забезпечення якості лікування хворих на cоціально-небезпечні захворювання, зокрема ВІЛ/СНІД, туберкульоз, наркозалежність, вірусні гепатити тощо, попередження захворювань в контексті розбудови системи громадського здоров’я. Центр приймає участь в розробці регуляторної політики і взаємодіє з іншими міністерствами, науково-дослідними установами, міжнародними установами та громадськими організаціями, що працюють в сфері громадського здоров’я та протидії соціально небезпечним захворюванням. 

Завдання:

 • Збір статистичної інформації (звітних форм ТБ 07, ТБ 10, ТБ 11, ТБ 08, ТБ 07 МРТБ, ТБ 10 МРТБ, ТБ 08 МРТБ) від регіональних спеціалізованих протитуберкульозних закладів України, міністерств та відомств та перевірка її якості згідно з термінами, що затверджені нормативно-правовими актами.
 • Верифікація даних звітних форм з регіональних протитуберкульозних закладів, дані яких використовуються для формування звітів ГФ (звітних форм). Узагальнення статистичної інформації.
 • Підготовка щорічного інформаційного аналітичного вісника «Туберкульоз в Україні».
 • Моніторинг та оцінка проектів міжнародної технічної допомоги у сфері туберкульозу.
 • Участь у моніторингових візитах до регіональних спеціалізованих протитуберкульозних  закладів України з метою верифікації поданих даних регіонального рівня.
 • Підготовка матеріалів для щорічного Глобального звіту з ТБ до ВООЗ
 • Участь у організації та проведенні програмних заходів, в тому числі робочих груп, круглих столів, семінарів, тренінгів, нарад, конференцій.
 • Виконання інших професійних обов’язків, пов’язаних із супроводу програмної діяльності гранту ГФ.

Вимоги до професійної компетентності:

 • Вища освіта за напрямом медицина, громадське здоров’я, лікувальна справа.
 • Досвід роботи за напрямом моніторингу та оцінки протитуберкульозних програм, підготовки статистичних звітних форм ТБ 07, ТБ 10, ТБ 11, ТБ 08, ТБ 07 МРТБ, ТБ 10 МРТБ, ТБ 08 МРТБ .
 • Знання нормативно-правової бази, сучасних керівництв та стандартів щодо моніторингу та оцінки, подання статистичної звітності протитуберкульозних закладів.
 • Досвід підготовки аналітичних матеріалів, інформаційних листів, презентацій.

Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: [email protected] В темі листа, будь ласка, зазначте: «223 – 2022 Фахівець із статистики та аналізу».

Термін подання документів – до 02 вересня 2022 року, реєстрація документів
завершується о 18:00.

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови завдання та контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

 

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» залишає за собою право повторно розмістити оголошення про конкурс, скасувати конкурс, запропонувати договір з іншою тривалістю.

Контакти

 • Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: [email protected] В темі листа
 • будь ласка
 • зазначте: «223 – 2022 Фахівець із статистики та аналізу».
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.