bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на посаду керівника/ці проекту

Громадська організація “Громадський центр “Нова генерація” оголошує конкурс на посаду Керівника(ці) проекту.

На базі організації створено Південний міжрегіональний ресурсний центр з розвитку потенціалу жіночих організацій (далі – Південний міжрегіональний хаб). Південний міжрегіональний хаб здійснює свою діяльність в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Пакт за підтримки Уряду Канади.

Про цю посаду:

Південний міжрегіональний хаб шукає кваліфікованого(ну), вмотивованого(ну) заявника(цю) для керівництва та посилення ролі Південного міжрегіонального хабу в сфері організаційного розвитку жіночих громадських організацій та підвищення продуктивності партнерських організацій у сфері реалізації програм та адвокації, з метою просування ґендерної рівності в Україні.

Крівник(ця) проекту підтримуватиме та залучатиме команду Хабу для реалізації намічених планів, розвиватиме та підтримуватиме відносини з партнерськими жіночими організаціями та зацікавленими сторонами з метою поліпшення систем управління і підвищення стійкості місцевих організацій, які працюють у сфері захисту прав жінок в Україні, насамперед організацій, які представляють інтереси вразливих і маргіналізованих жінок та дівчат.

Діяльність керівника проекту має сприяти посиленню ефективності національних та регіональних платформ, мереж і альянсів з метою формування і впровадження в Україні політики, чутливої до ґендерних аспектів.

До функціоналу керівника(ці) проекту входить:

 • Здійснювати тактичне планування та менеджмент проекту, включаючи наглядання за роботою персоналу проекту, адміністрування проекту.
 • Надавати описові звіти по проекту та додатки до фінансового звіту, інші звіти за потребою.
 • Відповідати за якість, ефективне використання ресурсів, своєчасність заходів, передбачених проектом.
 • Співпрацювати та залучати експертів до проведення консультацій з організаційного розвитку партнерських організацій та проведення оцінки продуктивності організації (OPI).
 • Регулярно надавати звіти про хід реалізації проекту представникам Пакт та брати часть у дистанційних нарадах, що проводить Пакт.
 • Представляти інтереси проекту у взаємовідносинах з органами влади та іншими зацікавленими організаціями.

Для участі у конкурсі зацікавлені учасники/ці повинні надати наступний пакет документів:

 • CV із зазначенням досвіду роботи з управління проектами в громадському секторі.
 • Контакти щонайменше 2 осіб, які можуть дати рекомендації.
 • Реєстраційні документи ФОП (єдиний податок, 3-я група).

Кінцевий термін подачі заявок – 27 вересня 2022 р. Заявки, надані пізніше, розглядатися не будуть.

Конкурсні пропозиції та необхідні документи повинні бути відправлені в електронному вигляді на адресу [email protected] (з темою листа «Конкурс керівника(ці) проекту»).

 

Контакти

 • У разі виникнення питань
 • можна зв’язатись через пошту [email protected] (Наталія Дорофєєва) або [email protected] (Оксана Глєбушкіна).
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.