bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Локальний Координатор/ка проєкту (Львів)

Благодійна організація «Фонд Горіховий дім» шукає локального координатора/ку проєкту «Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки».

Мета проєкту «Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки»: покращене економічне благополуччя жінок та найбільш вразливих та маргіналізованих груп в Україні. Досягнення мети проєкту планується шляхом посилення економічної безпеки та покращення можливостей працевлаштування та розвитку підприємництва для сільських жінок та найбільш вразливих та маргіналізованих груп.

Проєкт здійснюється у партнерстві із організацією ПАКТ завдяки підтримці Уряду Канади. Географія: м. Львів, Львівська область, відрядження по Україні

Тривалість: вересень 2022 - листопад 2024

Основні обов’язки:

- Робота по запровадженню інтервенції Майстерня можливостей у одній із обраних громад: рекрутинг та відбір учасниць інтервенції, проведення групових та індивідуальних занять.

- проведення курсу з навичок працевлаштування Майстерня можливостей у одній із обраних громад; Координація команди проєктного персоналу та успішна реалізація цілей;

- Регулярна звітність та документування діяльності та результатів проєкту відповідно до завдань проекту;

- Представлення інтересів проєктної команди у одній із обраних громад та комунікація із представниками територіальної громади;

- Підготовка та участь у запланованих заходах на рівні громади.

- Інші завдання, пов’язані з реалізацією проєкту.

Вимоги до кандидата:

- профільна освіта (бажано напрямку психологія)

- досвід організації публічних заходів;

- відмінні письмові (розробка документів, стратегій і звітів) та презентаційні навички;

- організаторські здібності, орієнтованість на результат;

- здатність до системного аналізу, прогнозування, планування.

Ваше CV надсилайте на [email protected] до 28 вересня 2022 року. В темі листа обов’язково зазначте “Локальний координатор/ка проєкту”.

Контакти +38 (067)262 91 78

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.