bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Координація груп для реалізації програми онлайн-семінарів з фрилансу для молоді з інвалідністю
24.01.2023

ГО «Центр «Розвиток КСВ» та платформа Career Hub запрошує вас надати послуги з координації навчальних груп для реалізації програми практичних онлайн-семінарів з фрилансу для молоді в межах програми “Мріємо та діємо”

Проєкт допоможе 75 молодим людям з інвалідністю, отримати нові знання та посилити практичні навички для оволодіння перспективними цифровими професіями та реалізувати себе як фрилансера/ку.

Програма “Мріємо та діємо” впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну Разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

 

Термін надання послуг: лютий - квітень 2023р.

 

Цільова аудиторія курсів: молоді люди з інвалідністю віком 18-35 років, які мають невеликий практичний досвід роботи та бажання опанувати нові професії або розвинути навички, щоб знайти роботу на фрилансі та забезпечувати власну фінансову самостійність.

Очікувані послуги:

 • Супровід та координація трьох навчальних груп за напрямами “Копірайтинг”, “Графічний дизайн”, “Відеомонтаж” (до 25 учасників в кожній групі); 

 • Інформаційна підтримка та контроль присутності учасників/ць групи на 6 спільних онлайн-зустрічах та 30 онлайн-зустрічах за напрямками (10 зустрічей в кожному напрямку);

 • Модерація 30 навчальних занять із тренером/кою (18 воркшопів по 2 години та 12 менторських зустрічей по 1.5 години) та участь в 6 зустрічах (Відкриття, закриття та 4 загальні воркшопи на теми фрилансу) 

 • Збір зворотного зв’язку від учасників/ць після кожного заняття та контроль виконання домашніх завдань; 

 • Комунікація тренерами/ками та менторами/ками протягом курсу; 

 • Підготовка звіту про проведення курсу. 

 

Досвід роботи з інклюзивними та соціально-незахищеними групами, в тому числі з людьми з інвалідністю буде додатковою перевагою. 

Умови участі у тендері:

1.Учасником/цею закупівлі може бути фізична особа-підприємець, юридична особа, зареєстрована в Україні, не платник ПДВ (КВЕД 85.59 Інші види освіти, 85.60 Допоміжна діяльність у сфері освіти або 70.22 Консультаційні послуги). Просимо врахувати, що організація не оплачує додаткові платежі підприємця, такі як накладні витрати, податки, штрафи, пені.

2.    Готовність працювати на умовах оплати по факту виконаної роботи.

3.  Виконавець, який має намір взяти участь у тендері, повинен надіслати заявку на електронну скриньку, вказану нижче. У темі листа необхідно зазначити «Куратор/ка груп…», а також прикріпити наступні документи:

 • Резюме;

 • Інформацію щодо вартості відповідних послуг у формі цінової пропозиції;

 • Контактні дані;

 • Копії реєстраційних документів (виписка з ЄДР про державну реєстрацію, свідоцтво/довідка платника податків).

 

Документи надсилати на e-mail: [email protected]

Заявки на участь у закупівлі приймаються до 29 січня 2023 року включно.

 

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.