bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Координатор/ка безпечного простору для жінок та дівчат в Обухові
13.09.2023

Історія

Жіночий консорціум України (далі ЖКУ) є всеукраїнською неурядовою організацією, яка створена жіночими громадськими організаціями у 2001 році для забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, дотримання прав дітей.
Для підтримки впровадження гендерної рівності, Жіночий консорціум України за підтримки міжнародної організації Норвезька народна допомога (Norwegian People Aid – NPA) розпочав Проєкт щодо створення Безпечних просторів для жінок та дівчат у Харківській та Київській областях.

Період діяльності:
14 місяців з навантаженням 100% зайнятості. З випробувальним періодом - жовтень 2023 року

Завдання та обсяг роботи:

-        Забезпечувати координацію проектної складової по роботі з жінками та дівчатами у багато функціональному проекті організації у Київській області, місто Обухів.

-        Управління простором, організація надання допоміжних послуг, щодо професійного зростання жінкам із ВПО.

-        Забезпечувати впровадження програмних складових з гуманітарної підтримки, консультаційної допомоги, навчання та грантової підтримки для жінок з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах.

-        Здійснювати планування, організацію та проведення проектних заходів, проведення моніторингу та оцінювання рівня якості заходів в рамках складової проекту, звітування про впровадження складової проекту.

-        Організація та участь у періодичних онлайн зустрічах та робочі поїздки до проектних осередків Київська області

Вимоги до кандидатки/та:

-        Вища освіта.

-        Досвід роботи в громадських організаціях.

-        Досвід роботи в програмах для жінок, сімей з дітьми.

-        Високий рівень позитивної комунікації з соціально-вразливими верствами населення.

-        Високий рівень самоорганізації, здатність працювати онлайн та офлайн.

-        Готовність швидко реагувати на зміни в обставинах та робочих умовах/потребах.

-        Готовність підтримувати політику Жіночого консорціуму України, зокрема щодо забезпечення гендерної рівності та захисту дітей.

-        Хороший рівень володіння комп’ютерними навичками, включаючи, швидкий набір текстових матеріалів, роботу з таблицями, а також, користування онлайн комунікаційними ресурсами.

-        Володіння українською мовою обов’язкове. Володіння англійською мовою – бажано.

Якщо Ви зацікавилися даною посадою, будь-ласка, надсилайте своє резюме/CV та мотиваційний лист, рекомендаційні листи в електронному вигляді на електронну адресу: [email protected]

Вкажіть в темі листа «Координаторка - проект Безпечний простір, місто Обухів».

-        Кінцевий термін подання документів на конкурс: 22 вересня 2023 року

-        Кандидатки/кандидати, чиї документи відповідатимуть вимогам конкурсу, будуть запрошені до індивідуальної он-лайн співбесіди у вересні 2023 року (за попередньою домовленістю).

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.