Українська мережа за права дитини (далі – УМПД) створена для консолідації зусиль та покращення координації між організаціями громадянського суспільства в Україні та їх впливу на державну політику у сфері забезпечення прав дитини.
Проєктний офіс при Національній соціальній сервісній службі України створюється для опрацювання складних кейсів кандидатів на усиновлення, створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, потенційних опікунів та піклувальників, а також складних історій дітей на шляху до влаштування в родини, з метою забезпечення якісної ефективної процедури без зволікань, затягувань, упередженого ставлення, вивчення перепонів через недосконалість нормативної бази або системи управління та напрацювання пропозицій щодо їх усунення.
Складні кейси передаються до проєктного офісу при Нацсоцслужбі від проєктного координатора, регіональних кейс-менеджерів або з офісу УМПД.
Місце працевлаштування: Київ, офіс Нацсоцслужби (можлива дистанційна робота, за рішенням Нацсоцслужби).
Основні завдання експертів: інформування Нацсоцслужби про складні випадки у проєкті “Турботливі родини для 1000 дітей” та за рішенням Нацсоцслужби залучення відповідних органів державної влади та місцевого самоврядування до розгляду та вирішення проблемних питань, з якими зустрічаються кейс-менеджери регіональних команд та офісу УМПД під час ведення складних випадків.
Обов’язки:
2. Організація процесу вивчення кейсу:
3. Організація реагування (у разі виявлення) на випадки упередженого ставлення до кандидатів на сімейні форми виховання з боку будь-кого з учасників процесу (підготовка проектів листів, звернень, скарг, заяв та моніторинг отримання відповідей).
4. Ініціювання, в разі необхідності, винесення питання обговорення складного кейсу на розгляд з залученням відповідних органів державної влади та місцевого самоврядування
5. Оформлення за результатами опрацьованих кейсів експертних висновків щодо проблемних питань, що виникають при влаштуванні дітей в сімейні форми виховання, пропозицій щодо шляхів їх вирішення.
6. Проведення аналізу законодавчих актів, підготовка аналітичних записок (в контексті виявлення перепон та зволікань в процесі створення сімейних форм виховання та влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, через недосконалість нормативної бази)
7. Організація навчань та супервізій для служб у справах дітей
8. Координація проведення навчань для представників територіальних органів Нацсоцслужби України, регіональних представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та голів територіальних громад.
9. Постійне інформування Нацсоцслужби, Мінсоцполітики, Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей про результати діяльності проекту, у тому числі місцевих команд.
10. Ведення звітності по вимогах проєкту
Вимоги до кандидата(-ки):
Якщо Ви готові приєднатися до нашої команди, надсилайте:
з темою “Експерт(-ка)по роботі зі складними кейсами та взаємодії_Прізвище”
до 06 грудня 2023 року
на адресу [email protected] з копією на [email protected]
УМПД розглядатиме лише повні заявки та контактуватиме лише з кандидатами зі списку запрошених на співбесіду.
УМПД може розглянути заявки до закінчення терміну оголошення, тому зацікавленим кандидатам пропонується подати мотиваційний лист та резюме завчасно.
Коментарі