bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

FREE ZONE шукає програмного/у менеджера/ку
28.02.2024

FREE ZONE оголошує конкурс з відбору програмного(-у) менеджера(-ку).

Термін виконання робіт:

березень 2024 року — грудень 2024 року.  

Завдання в межах виконання робіт:

 1. Реалізація програмної діяльності у сфері надання медико-соціальних послуг з попередження соціально небезпечних захворювань (ВІЛ/СНІД, ТБ) для спільноти засуджених та звільнених.
 2. Співпраця з регіональними координаторами, які надають послуги з тестування на ВІЛ/СНІД, мотиваційного консультування тощо на місцях, моніторинг роботи виконавців проєктів та надання технічної допомоги за запитом.
 3. Забезпечення комунікації з донорськими організаціями, організація конкурсного відбору зовнішніх консультантів та управління їх роботою, організація проведення оплат за виконану роботу, організація онлайн та офлайн подій у межах проєктів. 
 4. Належне ведення та своєчасне надання (за запитом персоналу проєкту та у визначений термін) документації на підтвердження виконаної роботи (планів та звітів тощо), надання оперативної інформації керівнику. 

Резюме та цінові пропозиції просимо надсилати на пошту [email protected] з поміткою у темі листа «програмний менеджер» 

Кваліфікаційні вимоги:

 • обов’язковий досвід управління проєктами у громадському секторі (пенітенціарна тематика, ВІЛ/СНІД, ТБ буде перевагою);
 • досвід роботи у неурядових організаціях/благодійних фондах є перевагою;
 • вища освіта у сфері менеджменту, соціальної роботи, громадського здоров’я, прав людини або дотичних сферах;
 • відмінні комунікативні та організаційні навички, уважність до деталей, бажання вчитись;
 • досвід впровадження активностей, націлених на організаційний розвиток буде перевагою;
 • знання англійської мови на рівні Intermediate буде перевагою. 

Перелік документів, які необхідно подати:

Умови здійснення оплати:

Оплата виконаних робіт здійснюється після передачі документації на підтвердження виконаної роботи по кожному завданню та підписання актів виконаних робіт. Усі витрати, пов’язані із виконанням робіт виконавцем цього технічного завдання, виконавець робіт здійснює власним коштом. Документи, що передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані як скан-копії у форматі PDF. Будь ласка, у своїх пропозиціях обов’язково вказуйте повну вартість робіт чи послуг, включаючи будь-які додаткові витрати, що мають відношення до закупівлі робіт чи послуг. Якщо Ви — фізична особа-підприємець, до пропозиції необхідно надавати копії реєстраційних документів та свідоцтво про сплату єдиного податку (свідоцтво платника податку на додану вартість або довідка про те, що учасник знаходиться на загальній системі оподаткування). При оцінці кандидатів, враховуватиметься відповідність кваліфікаційним критеріям на 60% і на 40% ‒ ставки оплати.

Термін подання документів:

до 04 березня 2024 року, реєстрація документів завершується о 16:00.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією можете звертатися до менеджерки у  соціальній сфері БО «FREE ZONE» Большевої Світлани, написавши на поштову адресу [email protected]

Підписанням та поданням своєї пропозиції учасник погоджується з таким:

 • на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевого терміну подачі документів на конкурс;
 • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
 • організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій;
 • до моменту підписання договору організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників відбору або потенційних учасників відбору;
 • організація залишає за собою право відхилити пропозиції всіх учасників процедури відбору;
 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється.

Зверніть увагу! Договір/контракт із переможцем конкурсного відбору буде підписано тільки після узгодження з донором та лише за умови наявності фінансування вказаних послуг.

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.