bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ЗМІЦНЕННЯ СПРОМОЖНОСТІ ТА МЕРЕЖІ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ


 

Після подій на Майдані 2013-2014 років, подальшої анексії Криму та ескалації конфлікту на сході країни Україна пережила підвищення рівня громадянської активності. У той же час організації громадянського суспільства, як і раніше, мають обмежений вплив на громадську думку.

Програма USAID «Українська ініціатива з підвищення впевненості» (UCBI) співпрацює у Запорізькій області з місцевими організаціями та урядом, допомагаючи їм вирішувати соціальні та економічні проблеми, зумовлені кризою у сусідньому Донбасі, та сприяти розвитку громадянської активності серед місцевих мешканців. Проте активісти та громадські організації Запоріжжя потребують консультаційної підтримки для зміцнення свого організаційного потенціалу, знань і навичок, необхідних для організованого надання ефективних і вкрай необхідних громадських послуг.

Мета проекту: зміцнення адміністративного та технічного потенціалу ключових організацій громадянського суспільства у Запорізькій області для досягнення їхніх ключових цілей.

Завдання проекту:

  • проведення дослідження стану розвитку сектору ОГС Запорізької області та розроблення тренінгового курсу зі зміцнення управлінської спроможності ОГС Запорізької області;
  • проведення тренінгового курсу зі зміцнення управлінської спроможності ОГС Запорізької області та надання посттренінгових консультацій для учасників проекту;
  • pміцнення мережі ОГС Запорізької області та стимулювання розроблення спільних проектів організаціями Запорізької області.

Бенефіціари проекту: керівники і менеджери організацій громадянського суспільства, а також суспільно активні громадяни із Запорізької області

Діяльність в межах проекту:

Додаткові матеріали для учасників: 

Публікації за проектом:

Довідник менеджера НУО

 

Проект «Зміцнення спроможності та мереж громадських організацій Запорізької області» реалізується Ресурсним центром ГУРТ в рамках Української Ініціативи з Підвищення Впевненості (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

КОНТАКТИ

вул. Попудренка 52, офіс 609, м. Київ, 02094
тел./факс: +38 (044) 296 1052
е- пошта: [email protected]
веб: gurt.org.uaЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.