bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз


+ Пiдписатися

Ініціативну громаду – у громадську раду. Випуск №10 «Могильов»   

http://www.bogdanovich.org.ua/44

Київ, 01.03.2011

Нещодавно я публікував в своєму блозі відео з першого засідання Громадської ради при МВС, членом якої я є. На зборах також був присутній Міністр внутрішніх справ Могильов Анатолій Володимирович.

Першим пунктом, відносно якого Могильов хотів «порадитись» з громадськістю, і, мабуть, отримати громадське схвалення, було питання введення терміну дії посвідчення водія. За словами Міністра, однією з вимог Міжнародної конвенції про дорожній рух є наявність в посвідченні кінцевого терміну його дії. Під час обговорення я вніс пропозицію (9 хв 20 сек цього відео) встановити термін дії 100 років, на що Могильов заперечив, наче це негативно вплине на імідж України. На це я запропонував умовність в 50 років (9 хв 45 сек того ж відео) та Міністр наполягав на європейській і світовій практиці в десятиріччя.

Після засідання, в пресі був ряд статей щодо введення, Міністром внутрішніх справ, громадськості в оману з цього питання. Міжнародною конвенцією дійсно передбачено термін дії посвідчення, але є виноска про те, що це не обов’язково, у випадку, коли посвідчення водія безстрокове. Відповідно, термін можна і не обмежувати.

28 лютого 2011 року на www.pravda.com.ua та www.rbc.ua з’явились публікації, в яких йшлося, що Кабмін прийняв рішення обмежити строк дії прав терміном в 50 років.

Отож, в мене постає питання. Ми вже не турбуємось про імідж України чи Міністр мудро прислухався до думки громадськості? :)

P.S. Якщо вам подобаються мої публікації – підписуйтесь на оновлення: vkontakte.ru, twitter.com

Коментарі

Тимчук Тарас    4791 день тому   #  

Андрію, Ви часом сьогодні на установчі збори громради при КМДА не плануєте іти? нас не допустили навіть до участі у зборах. кажуть інші 63 організації, які реально працюють - теж за бортом. Я Вас у переліку не бачив http://www.kmv.gov.ua/divinfo.asp?Id=225260. Однак якщо Ви все таки плануєте прийти на збори, спробуйте поцікавитись критеріями відбору ініціативної групи

  •   Пiдписатися на новi
Андрій Богданович   4791 день тому   #  

Я не пішов. Побачив що мене нема, і вирішив не йти -- сил вже нема скаржитись :))) А так, хоча б вечір вільний :)))

До того ж, мені вже і так 4чотирьох Громадських рад достатньо :)

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi


Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.