bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз


+ Пiдписатися

«Посольство Боже» в МЗС   

Ініціативну громаду – у громадську раду. Випуск №12 «Посольство Боже в МЗС»

Київ, 29.03.2011

Хоча про це вже і написала, в якості новини, «Українська правда», я не буду зраджувати традиціям і напишу власну публікацію – більш детальну і точну.

Отож, 28 березня 2011 року відбулись перші збори Громадської ради при Міністерстві закордонних справ України. Прийшов я заздалегідь, коли актова зала, в якій мало проходити засідання, була ще майже пустою. На той час, місце за столом, у президії, вже захопив Олександр Корман – пастор «Посольства Божого», якого на установчих зборах було обрано головуючим. По праву руку від нього сидів директор Департаменту політики та безпеки МЗС Александрович Олександр Ярославович.

Через те, що робоча група не проінформувала про збори всіх членів Громадської ради, то з правом вирішального голосу зареєструвалось лише 100 осіб (це з 165 загального складу!).

Коли розпочалось засідання, один з членів Ради підійшов до мікрофону і попросив Кормана покинути президію, оскільки його ніхто туди не делегував. На що він почав заперечувати, несучи маячню про те, що в нас продовжуються установчі збори, а на них він був вже обраний головуючим. Суперечки продовжувались майже годину, та Корман президію не покидав, на що зал зірвався вигуками «Ганьба Корману!». Після цього, ініціативу перехопив співробітник МЗС Александрович Олександр і запропонував обрати головуючого на зборах. З чотирьох кандидатів більш за всіх набрали Тищенко Юлія (43 голоси) та Корман Олександр (52 голоси). Коли один з кандидатів запропонував віддати свої голоси на рахунок Тищенко, а один з членів провести другий тур голосування, вся паства Кормана підняла галас, а директор Департаменту політики та безпеки Міністерства закордонних справ України Александрович Олександр Ярославович проголосив Кормана головуючим на засіданні.

В знак протесту проти цього свавілля і порушення процедури проведення зборів, майже половина присутніх покинула залу засідання, після чого збори стали не легітимними за відсутності кворуму (для кількісного складу Громадської ради в 165 чол., кворум – 83 особи).

Як повідомляють члени Ради, що лишились на засіданні, в напівпустій залі було не легітимно обрано Головою Громадської ради Олександра Кормана – вся паства дружньо за нього проголосувала. Після цього, мабуть розуміючи всю безглуздість того, що відбувається, збори вирішили закінчити засідання і не розглядати інші питання, через свою нелегітимність за відсутності кворуму.

Дивлячись на все це в мене постає питання. Міністр закордонних справ пан Грищенко вже про все домовився зі старшим пастором «Посольства Божого» Сандеєм Аделаджою, чи це просто так співпало, що співробітники МЗС сприяють просуванню кандидата від секти?


Якщо вам подобаються мої публікації – підписуйтесь на оновлення: http://www.bogdanovich.org.ua

Коментарі

Анна Чайковська   4811 днів тому   #  

БЄСПРЕДЄЛ! Повний! Збори не легітимні! І вибір голови ГР - Олександра Кормана - НЕ ЛЕГІТИМНИЙ!
Перечитайте постанову 996. Чи була дотримана процедура? Чи були всі 165 осіб, представників ІГС, повідомлені про дату зборів, тощо.
Треба не плакатися один одному в жилетку, а діяти.

 •   Пiдписатися на новi
Тимчук Тарас    4811 днів тому   #  

але хіба демарш - єдиний вихід?

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4811 днів тому   #  

Звичайно, не єдиний. Захоплення "своїми" громадських рад відбувалося при створенні багатьох ГР. Але захоплення влади в ГР МЗС паствою однієї ІГС, з підмоченою репутацією, - це вже занадно.

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4811 днів тому   #  

занадто.
Хіба що МЗС вирішило завести блат у ... Посольстві Божому.

 •   Пiдписатися на новi
Олена Стогній   4811 днів тому   #  

Це все брехня.
Насправді, все було не так.
По-перше, всі члени ГР при МЗС мали змогу прочитати про дату перших зборів ГР на сайті МЗС. Це є єдине офіційне джерело. А робоча група не повинна були нікого інформувати, їх повноваження складались лише в підготовці положення про ГР.
По-друге, той факт, що група людей (не сама краща з присутніх, як показала їх поведінка: викрикували неповажні слова в адресу Кормана, не давали висловитись своїм колегам, всіляко заважали проводити зібрання...Не дивлячись на те, що більшість з них є кваліфікованими професіоналами в різних сферах суспільного життя.
Але ж, як кажуть в народі, професіонал ще не значить культурна особа) не може відмінити легітимності зборів. Вони зареєструвались, був зроблен переклик,а про їх відсутність ніде відмітки немає. Тому це їх особисті проблеми.
По-третє, на засіданні були вирішені всі питання порядку денного плюс додаткові питання членів ГР, які залишились у залі. Засідання закінчилось вчасно, о 18:00, як і просили представники МЗС безпосереднью на засіданні.
І якщо хтось береться за справу освітлювати події, треба робити це професійно без упередженої думки, чи не робити зовсім.

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4811 днів тому   #  

По-перше, брешуть тільки собаки. По-друге, що є критерієм оцінки людей. "...група людей (не сама краща з присутніх, як показала їх поведінка: викрикували... " Важко мовчки споглядати на рейдерство.
По-третє, "більшість з них є кваліфікованими професіоналами в різних сферах...". Виникає питання стосовно того, а яка ж "меншість з них".
Четвертє, а коли було розміщено повідомлення про збори на сайті МЗС.
Думаю, що комп'ютерщики зможуть це повідомити.
І нарешті, все це ми вже проходили. Де можна побачити протокол зборів? Дякую.

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4811 днів тому   #  

http://politiko.ua/blogpost57702

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4811 днів тому   #  

АНДРІЙ МЕЛЬНИК. Вчора відбувся рейдерський захват Громадської ради при МЗС України.
Вчора, 28 березня 2011 року, в м. Києві відбулися події, які інакше ніж рейдерство та попрання здорового глузду назвати неможливо.В залі Дипломатичної академії зібралися члени Громадської ради при МЗС України, щоб обрати керівні органи ГР. В президії зборів окрім представників МЗС вже сидів Олександр Корман, Президент МГО «Асоціація сприяння розвитку національного лідерства». Кажуть, що він - Пастер Посольства Божого Аделаджі. Члени Громадської ради почали питати, чому саме пан Корман намагається керувати зборами.

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4811 днів тому   #  

Представники МЗС, в свою чергу, відповідали, що вони не мають до цього відношення і Рада сама повинна все вирішувати без втручання відповідальних працівників МЗС…Всі спроби, направити роботу Громадської ради до встановленого формату проведення, з боку представників аналітичних центрів та інституцій, які багато років займаються питаннями міжнародного співробітництва, не викликали ніякої реакції у пана Кормана. Група підтримки, яка представляє в більшості своїй, міські та районні осередки, практично 2-х – 3-х організацій, не хотіли слухати нікого окрім свого духовного лідера.

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4811 днів тому   #  

До мікрофону підходили відомі в Україні та за її межами члени ради: Ірина Бекешкіна, директор благодійного фонду «Демократична ініціатива», В’ячеслав Буденко, Президент міжнародної дипломатичної місії народної дипломатії «Європейська ініціатива», Олег Кокошинський, віце-президент Атлантичної Ради України, Андрій Мельник, Президент АСМБР, Ігор Марієн, голова ВГО «Комітет конституційно – правового контролю України», Ігор Жданов, Президент аналітичного центру «Відкрита політика», Віра Нанівська, директор МГО «Міжнародний центр перспективних досліджень», Олександр Сушко, науковий директор Інституту Євро – Атлантичного співробітництва, Юлія Тищенко, Голова Ради Українського незалежного центру політичних досліджень та інші. Всі говорили про те, що перше засідання Громадської ради потрібно проводити в встановленому порядку: треба обрати головуючого, лічильну комісію, тощо. Потім розглянути та затвердити Положення про ГР та лише після цього можна обирати голову Громадської ради…

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4811 днів тому   #  

Пан Корман, який сам себе призначив на головування, продовжував відкидати пропозиції виступаючих, ігнорував звернення членів ради, наполегливо пропонував перейти до обрання Голови Громадської ради. Перше засідання Громадської ради стало схоже на добре зрежисований фарс. Вже нічого було чекати від цієї події. «Зомбована» частина залу нічого не хотіла чути. Вони прийшли слухати лише Олександра Кормана, обирати тільки його і робити тільки те, що пан Олександр звелить. Корман – над усім! За лаштунками залишились всі інші члени Громадської ради, а також їх думки, позиції та пропозиції, логіка та порядність разом зі здоровим глуздом. На засідання прийшло 100 членів Громадської Ради (кількісний склад – 165 осіб).При обранні Олександра Кормана головуючим на засіданні, через порушення ним процедури ведення зборів, 33 члени ГР покинули залу засідань, таким чином протестуючи проти фарсу та бездіяльності з боку представників МЗС. Зал покинули практично всі представники аналітичних центрів, які мають не аби який досвід роботи у сфері міжнародної політики. Інакше вчинити було неможливо, без емоцій спостерігати фарс – безпринципно та аморально.

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4811 днів тому   #  

Після цього в залі залишилося трохи більше 50 осіб, що недостатньо для кворуму (кворум – 83 особи). Незважаючи на це присутні обрали головою ГР Олександра Кормана. Завдання виконано, але шляхом порушення процедури ведення зборів, а таким чином, а ні голова, а ні рішення, які він має приймати не є легітимними.Ми, нажаль, не навчилися користуватися принципами ЇЇ Величності Демократії. Я до сих пір в шоковому стані від побаченого….. Мене дивує позиція представників МЗС, які байдуже спостерігали за подіями в залі Дипломатичної академії. Неможна допускати авантюристів типу пана Кормана, і його компанію до участі у формуванні зовнішньої політики України! Вони хочуть виступати від імені української громадськості, фактично захопивши владу в Громадській раді при МЗС України. Особисто я бачу в цій ситуації загрозу державній безпеці України! Непотрібно бути байдужим друзі!

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4811 днів тому   #  

Це стаття автора: Андрій Мельник http://politiko.ua/blogpost57702#comments.
Просто хочу, щоб представники ІГС мали інші точки зору на подію.

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4811 днів тому   #  

http://www.profinews.com.ua/get.php/1778/posolstvo-bozhe-dobralos-do-ukrainskoy-vneshney-politiki

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4811 днів тому   #  

http://www.mfa.gov.ua/mfa/ua/publication/content/51390.htm Склад громадської ради при МЗС.

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4811 днів тому   #  

http://www.mfa.gov.ua/mfa/ua/publication/content/51381.htm
До уваги членів Громадської ради при МЗС України. Відбулися зміни!
Заплановане на 21 лютого 2011 року перше засідання Громадської ради переноситься у зв’язку з необхідністю доопрацювання проекту Положення про Громадську раду. Нову дату проведення цього засідання буде повідомлено додатково.
ІНФОРМАЦІЯ ПРО НОВУ ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ... ВІДСУТНЯ,

 •   Пiдписатися на новi
Андрій Богданович   4811 днів тому   #  

ОЛЕНА СТОГНІЙ пише:

> По-друге, той факт, що група людей не може відмінити легітимності зборів.

Це так вам ваш пастор пояснив?

> Вони зареєструвались, був зроблен переклик,а про їх відсутність ніде відмітки
> немає. Тому це їх особисті проблеми.

Навіть у самому формулюванні фрази видно маніпулювання фактами.

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4810 днів тому   #  

http://ukrvideo.com/ukraine/n/golovoyu_gromadskoyi_radi_pri_mzs_stav_pastir_posolstva_bozhogo/

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4810 днів тому   #  

А ось думки громадян України на ФБ. Юля говорить про інтерв'ю 24 каналу (див. попередній комент)
Tyshchenko Yulia
Знову про МЗС:)) Це інтервёю О. Комана було дано ще до офіційних виборів голови Громадської ради при МЗС, тобто засідання гром ради ще не розпочалося, а він вже виступав як її легітимний голова. Цікавим є синхрон МЗС - вони не можуть на це вплинути... Отже, якщо в мене були щирі переконання. що МЗС тут ні до чого, тепер як за Станіславським - "не вірю"...

 •   Пiдписатися на новi
Наталя Кулініч   4809 днів тому   #  

БЕЗПРЕДЕЛ!!!!!!!!!!!!!! Що тоді мовити про РДА? Наприклад в Дніпровському районі міста Києва відбуловсь майже так само, але "паствою" РДА були ГО -кормушки влади (профсоюзи автомобілістів та парковщики, силовики, профсоюзи кооперативних гаражів, кулінарні профсоюзи тощо). Думаю, що тим хто незгоден з тим , що відбулось в ГР при МЗС необхідно діяти і при тому швидко, тобто ініціювати позачергове засідання та виконати всі необхідні процедури та обрати достойну кандидатуру , адже досить миритись з неповагою.

 •   Пiдписатися на новi
Лілія Богдан   4809 днів тому   #  

Пан Андрій Богданович однобоко і неточно висвітив інформацію в даній статті.
Це зовсім негарно з Вашого боку.
Чому Ви не описуєте як було насправді?

 •   Пiдписатися на новi
Наталя Кулініч   4809 днів тому   #  

Шановна Ліліє Богдан, у вас є якась інша правда про цю раду? вам мало деталей розкрила пані Чайковська? ЧИ ви бува не з Посольства Божого, яке вам задогматизувало свідомість своїми проповідями про вашу святість бачення відносин між людьми у сіспільних справах особливо?

 •   Пiдписатися на новi
Юрій Новіков   4809 днів тому   #  

Прямо Верховна Рада виходить. Бачите - один пише так, інший так. І в принципі, в протилежному ключі. Тепер, щоб повірити одному, треба сказати, що другий бреше. Якось негарно виходить. Думаю, треба слідкувати, щоб усе йщло за процедурою, тоді, принаймні, за формальними підставами буде все нормально. А один на одного різні слова говорити - можна й до образ дійти (та вже й дійшли).

 •   Пiдписатися на новi
Наталя Кулініч   4809 днів тому   #  

Саме процедура і була порушена на ГР при МЗС, про що було констатовано обома сторонами.

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4809 днів тому   #  

Шановні колеги! Я просто для вас все зібрала в одному місці. Наведена повністю стаття Андрія Мельника. Йде обговорення на ФБ. Ось ще:
http://www.pravda.com.ua/news/2011/03/28/6062410/

 •   Пiдписатися на новi
Юрій Новіков   4809 днів тому   #  

То наполягайте на дотриманні. Мабуть, на це також є процедура. :-)

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4809 днів тому   #  

http://vis.maidanua.org/?p=1613 Постанова Кабінету міністрів України №996 від 3 листопада 2010 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”

 •   Пiдписатися на новi
Лілія Богдан   4809 днів тому   #  

Рабочая группа не обязана отправлять приглашения на первое заседание, так как во всех советах принято смотреть объявления на сайте. Это узаконенная практика в работе всех советов Украины и ни для кого не надо делать исключение, эти претензии не обоснованы. Необходимо следить за объявлениями на сайте МИДа.

Еще до начала заседания в зале поднялись крики от нескольких человек, что однозначно, было спланировано, что бы Корман А. встал из-за стола.
Поведение не было корректным у выкрикивающих.
Все крики продолжались около 45 минут.

 •   Пiдписатися на новi
Лілія Богдан   4809 днів тому   #  

Свавілля і порушення процедури було з боку викрикуючих.
Щоб повторно голосувати, потрібно довести, що попереднє голосування було незаконне.
Цього не було доведено.
Тому і повторно не було проведене голосування.
А передача голосів при рейтинговому голосуванні - це незаконна процедура.

 •   Пiдписатися на новi
Лілія Богдан   4809 днів тому   #  

Це неправда, що зала була напівпуста. Вийшло з зали біля 30-33 чоловік, а більшість, біля, 70 чоловік, залишилося.
Після вибору голови, було схвалене положення громадської ради при МЗС та проголосовано за основу структури громадської ради.

 •   Пiдписатися на новi
Андрій Богданович   4809 днів тому   #  

> Рабочая группа не обязана отправлять приглашения
> на первое заседание

Давайте начнём с того, что рабочая группа не имела права переносить дату собрания, утверждённую общественным советом. А уж если перенесла, то обязана была проинформировать про новую дату.

> Еще до начала заседания в зале поднялись крики от нескольких
> человек, что однозначно, было спланировано, что бы Корман А.
> встал из-за стола.

Эти крики недовольства были обоснованными, так как Корман захватил место в президии.

А единственное, что там было спланированно заранее -- это поход с молитвой паствы Кормана на заседание.

> Свавілля і порушення процедури було з боку викрикуючих.

Яке порушення може бути з боку викрикуючих, якщо їм не надають слова, а виступити -- це законне право кожного члена громадської ради?

> Це неправда, що зала була напівпуста. Вийшло з зали
> біля 30-33 чоловік, а більшість, біля, 70 чоловік, залишилося.

А тепер порахуйте, скільки кворум для 165 чол. загальної кількості ради і чи вистачає для нього 70 членів на засіданні. Хоча в тексті публікації вже пораховано, якщо ви уважно читали.

 •   Пiдписатися на новi
Андрій Богданович   4809 днів тому   #  

> Пан Андрій Богданович однобоко і неточно висвітив інформацію
> в даній статті. Це зовсім негарно з Вашого боку.
> Чому Ви не описуєте як було насправді?

Я якраз і пишу, що було насправді.

 •   Пiдписатися на новi
Юрій Новіков   4809 днів тому   #  

Яка ВлАДА - така й рада.

 •   Пiдписатися на новi
Юрій Новіков   4809 днів тому   #  

Вибчайте, це не я сказав. Колега тут захопив мій комп’ютер. Хоча щось в тому є.

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4809 днів тому   #  

А ось і реакція ІГС.
https://www.facebook.com/notes/iryna-bekeshkina/відкритий-лист-міністру-закордонних-справ-україни-кгрищенку-від-члені-гр-при-мзс/205470416139119

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4809 днів тому   #  

Я поширювала інформацію про ГР при МЗС. Один представник ІГС надісдлав мені цікаву відповідь. НЕ може не поділитися нею з вами.
.... "Небесна ієрархія - Посольство Боже, вочевидь, стоїть значно вище, ніж якийсь там МЗС, я вже мовчу про якихось там експертів... Не вистачає обрати ще спів-Голову - Марію Деві Христос, було таке собі Біле Братство - й гендерний баланс витримали б, й, загалом, логіку всього процесу..."

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4808 днів тому   #  

http://www.la-strada.org.ua/ucp_mod_news_list_show_48.html

 •   Пiдписатися на новi
Юрій Новіков   4808 днів тому   #  

Останні новини.
Громадську раду при МЗС очолив не Корман, а Аделаджі.

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4808 днів тому   #  

Це жарт з нагоди 1 квітня?!

 •   Пiдписатися на новi
Андрій Богданович   4808 днів тому   #  

:)

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4808 днів тому   #  

http://risu.org.ua/ru/index/monitoring/society_digest/41575/
Татьяна Максименко член апостольского совета, председатель духовного совета, пастор правобережной церкви "Посольства Божьего", приемница Наталии Потопаевой, имеет право подписи. Юридически она и есть главой религиозной общины "Посольства Божьего". Теперь она больше не будет частью этой церкви. Вот её письмо к ст.пастору Сандею Аделадже.
<a href="http://risu.org.ua">Джерело публікації: risu.org.ua</a>

"Добрый день, уважаемый пастор Сандей пишет вам пастор Татьяна Максименко. ...
(Повний текс на... risu.org.ua)


 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4805 днів тому   #  

http://www.pravda.com.ua/articles/2011/04/4/6077869/
А ось і стаття Ірини Бекешкіної. Читайте і думайте!

 •   Пiдписатися на новi
Снєжик Віталій   4805 днів тому   #  

Корман головував на установчих зборах, тож цілком логічно, що він мав розпочати перше засідання Громадської Ради і вести його до обрання голови. Чому це спровокувало стільки злості та грубощів? Звісно, люди так поводилися не від бажання працювати, а навпаки - були налаштовані зірвати засідання.

 •   Пiдписатися на новi
Андрій Богданович   4805 днів тому   #  

Це може і мало би якусь логіку, якби присутні члени ради не були проти цього. Але, в даному випадку, коли присутні були проти, він повинен був встати з-за столу і покинути президію.

 •   Пiдписатися на новi
Снєжик Віталій   4805 днів тому   #  

Мабуть ви хотіли написати "деякі з присутніх членів ради серед яких було кілька грубіянів з інтелигентною зовнішністю..." Так було б більш точно. Тому не потрібно разписуватися за всіх присутніх, більшість з яких прийшла працювати, а не зривати засідання.

 •   Пiдписатися на новi
Андрій Богданович   4805 днів тому   #  

Навіть якщо одна особа була проти, він не міг відкривати засідання, оскільки його на це ніхто не вповноважував.

 •   Пiдписатися на новi
Тимчук Тарас    4804 дні тому   #  

у продовження теми https://gurt.org.ua/news/recent/9966/

 •   Пiдписатися на новi
Андрій Богданович   4804 дні тому   #  

> у продовження теми gurt.org.ua/news/recent/9966/

Корман взагалі розуміє, що відбуваєтсья? :)
Такого "брєду" я ще не бачив:

> Так як засідання перенесли у зв’язку з необхідністю доопрацювання
> проекту Положення про Громадську раду, то, загалом,
> я й залишаюся головуючим.

Дурня. Ніякого зв'язку. Головуючим його було обрано виключно на установчі збори. Вони закінчилсь. Перше засідання ГР це вже не установчі збори і не їх продовження.

> Говорять, що не було кворуму. Помиляються. За Положенням
> кворум повинен бути тільки на установчих зборах, а вже
> у процесі роботи ГР члени ГО можуть бути відсутні чи не
> голосувати, а рішення приймаються більшістю.
> А 67 осіб – більшість, яка й голосувала.

А оце ще більша дурня. На устанвочих зборах взагалі нема такого поняття як кворум. Оскільки там учасники ті, хто прийшов на збори. Там нема ніяких списків, оскільки ще нема ГР.

А от відносно ковруму самої ГР є чітка номра у Постанові КМУ №996. Нехай почитає її для початку.

> Їм потрібно зі мною співпрацювати, головою обрано мене.

Виключно відповідь того, хто не збираєтсья ні з ким працювати, а тільки "грунти свою лінію".

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4804 дні тому   #  

Повторюю. На сайті МЗС. Рубрика : ГРОМАДСЬКА РАДА. Виставлені такі документи. ПОЛОЖЕННЯ про Громадську раду при Міністерстві закордонних справ України. Склад Громадської ради при МЗС України. ПРОТОКОЛ Установчих зборів Громадської ради при МЗС України. До уваги членів Громадської ради при МЗС України. Відбулися зміни! Склад робочої групи з підготовки проекту Положення про Громадську раду при МЗС України. До уваги членів Робочої групи з розробки Положення про Громадську раду при МЗС України . 25 січня 2011 року відбулись установчі збори Громадської ради при МЗС України. ПОРЯДОК проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики.
ТИПОВЕ ПОЛОЖЕННЯ про громадську раду.
Архів.

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4804 дні тому   #  

Більше жодних документів там станом на 12:57 05 квітня 2011 року там НЕМАЄ.

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4804 дні тому   #  

Є повідомлення про перенесення зборів…Але повідомлення про збори відсутнє. Мовою документів: До уваги членів Громадської ради при МЗС України. Відбулися зміни! Заплановане на 21 лютого 2011 року перше засідання Громадської ради переноситься у зв’язку з необхідністю доопрацювання проекту Положення про Громадську раду. Нову дату проведення цього засідання буде повідомлено додатково.
А ДЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НОВУ ДАТУ?

 •   Пiдписатися на новi
Олександр Майборода   4803 дні тому   #  

Так, дійсно. На даний час повідомлення відсутнє. Втім, це повідомлення було - бачив його на власні очі, ще звіряв дату, коли на вокзалі квиток замовляв

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4803 дні тому   #  

До відома. Стаття "Шизуха косить наші дяди". Є і така думка.
http://tsn.ua/analitika/shizuha-kosit-nashi-ryadi.html

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4803 дні тому   #  

Вибачте, "Шизуха косить наші ряди"

 •   Пiдписатися на новi
Роман Костогриз   4795 днів тому   #  

Дуже добре що обрали Олександра Кормана.Завжди будуть люди які не довольні чимось,без критиків було б скучно жити спасибі що ви є !!! Нехай люди працюють, ті яких обрали.Я дуже радий що достойну людину вибрали головою.Бажаю Олександру Корману нових перемог,успішної роботи на благо Держави та громадян України!!! З повагою Роман Костогриз м Херсон.

 •   Пiдписатися на новi
Андрій Богданович   4795 днів тому   #  

О, ще один фанатік... :)

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4795 днів тому   #  

Як вже дістали ці "обрані" з їх закулісними та "підпільними" методами роботи. Де ВІДКРИТІСТЬ і ПРОЗОРІСТЬ?!!!!! Та Остап Бендер відпочиває в порівнянні з так званими "достойними".

 •   Пiдписатися на новi
Роман Костогриз   4794 дні тому   #  

Завжди успішні люди,були на прицілі у критиків, но всеодно це не заважало їм іти вперед і перемагати далі.Вірю що Олексанр Корман успішна порядна і добра людина,і надалі буде іти і перемагати.Нехай його добрі справи говорять самі за себе, і змусять критиків дивитися на обставини не однобоко, а з різних сторін і робити правильні висновки.

 •   Пiдписатися на новi
Роман Костогриз   4794 дні тому   #  

Також хочу висловити свою думку в плані того, що є у деяких людей думка що Олександр Корман (до речі я з ним знайомий особисто) кандидат від секти, на це хочу відповісти:це неправильна думка. По перше "Посольство Боже" це Християнська церква повного Евангелія,яка зареестрована законно і успішно діє уже на протязі 17 років на Україні та в різних країнах світу і тому ні вякому разі не може бути "сектою".По друге члени цієї церкви успішні люди не тільки в громадській роботі,серед них є і політики і бізнесмени спортсмени творчі люди, музиканти учителі медики итд. Так що говорити що це "секта" не знаючи цих людей особисто і не знаючи їхню діяльність, по меньшій мірі не корректно і не порядно.З другого боку тих хто це говорить і пише я можу зрозуміти, люди не володіють достатньою кількістю інформації і тому не можуть обективно донести свою думку (згоду,або протест) по перше до самих себе, а по друге до тих людей для яких вони пишуть свої звернення,та публікації.В такому випадку я постараюсь допомогти тим, хто заблудився в своїх висновках, найти вірну дорогу до істини в цих питаннях. З повагою до всих читачів і активних членів дискусії Роман Костогриз.

 •   Пiдписатися на новi
Андрій Богданович   4794 дні тому   #  

Дійсно, було б дивно, якби сектанти самі визнавали, що вони секта... :)

 •   Пiдписатися на новi
Роман Костогриз   4793 дні тому   #  

Завжди успішні люди,були на прицілі у критиків, но всеодно це не заважало їм іти вперед і перемагати.Олександр Корман порядна людина і прекрасний сімянин.Хороший приклад для багатьох сімей в Україні та за її межами.Бажаю Олександру у всіх своїх справах добиватись найкращих результатів.

 •   Пiдписатися на новi
Наталя Кулініч   4793 дні тому   #  

Пан Корман поступив не правильно , адже він проявив нагле дотримання свого бачення, а так істинно духовна людина не робить, тому, що вона (духовна людина) знає ціну спірним ситуаціям і знає, що Господь-Творець не прощає нахабства, навіть якщо ти правий в ту хвилину. Така поведінка, яку продемонстрував пан Корман та подальші його ствердження тут на Гурті є проявом егоїзму та гордині людської.
Якщо він іменується Пастером в неорелігії то він уже не має морального та іншого права творити по гордині людській.
І можна згадати показовий приклад про представників "Посольства Божого" - це дискримінаційна діяльність пана Черновецького в Києві. Кращого представника годі й шукати. Ось хто розкрив суть вчення , що там подають та навчають якими методами , а саме підлої брехні, лицемірства, маніпулювання свідомістю людей, досягати мети.
Істинно духовна особистість чітко знає, що не тільки мета повинна бути святою, але і дорога до неї також.

 •   Пiдписатися на новi
Андрій Богданович   4793 дні тому   #  

Романе, бачу вам "Посольство" добре мізки промило, що стільки комментів однотипних написали на рівному місці :)

 •   Пiдписатися на новi
Анна Чайковська   4793 дні тому   #  

Андрію, всі ці коменти і аргументи Романа не переконливі. БОГ - це Любов! А де Ви в цій ситуації і на зборах побачили Любов? Не треба прикриватися Богом. Шановні, залиште Бога в спокої і не прикривайтеся ним. Бо якщо на то є воля Божа, то п. Корман хай не боїться чесних і відкритих виборів голови ГР при МЗС, його виберуть. Повідомте всі 165 організацій. Підготуйте збори, Проведіть їх чесно, відкрито і прозоро. А ці збори є не легітимними. Взагалі, цю громадську раду МЗС має розпустити. І почати все з чистого листка.

 •   Пiдписатися на новi
Наталя Кулініч   4793 дні тому   #  

Слушна думка пані Чайковської.

 •   Пiдписатися на новi
Олександр Майборода   4793 дні тому   #  

Романе, Олександр Корман - достойний вибір. А Андрій просто тролить, дражнячись словом секта, мов учень молодших класів.
Я вважаю, що все було чесно, відкрито та прозоро. Хто стверджує інше - просто шукає привід "переграти" вибори голови, це ж очевидно. Чому хтось зміг побачити інформацію про засідання на сайті МЗС, а хтось - не зміг, коли така можливість була у всіх? Навіщо йти назустріч людям, які відкрито висловлюють зневагу до інших членів ради зриваючи засідання ще до його початку та покидаючи залу до завершення зборів, навіть, якщо є така можливість?

 •   Пiдписатися на новi
Роман Костогриз   4650 днів тому   #  

Доброго ранку шановні - Наталя Кулініч Анна Чайковська Андрій Богданович та інші члени дскусії дуже радий знову з Вами по спілкуватися. Пройшло не дуже багато часу як ми з Вами мали можливість спілкуватися на тему громадської ради.Мені дуже приемно що громадська рада працює і Олександр Корман є її головою так що бачите як комусь щось не хотілося, але правда перемогла і Олександр Корман і на далі працює і буде працювати приносячи добро людям.
Бажаю Вам також успіхів у всіх ваших добрих справах.
Якщо Вам також буде цікаво познайомитися з діяльністю якою я займаюся можете зайти на сайт та ті блоги на яких висвітлюється наша діяльність з повагою до Вас Роман Костогриз.

romankostogruz.livejournal.com

grkherson.blogspot.com

zapastora.blogspot.com

kcposolstvo.blogspot.com

pastorromankherson.blogspot.com

www.godembassy.org ( В разделе ежедневное видеобращение с пастором Сандеем Аделаджа)
Смотрите читайте и наслаждайтесь здоровой духовной пищей,с уважением к Вам Роман Костогриз.

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новi


Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.