bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз


+ Пiдписатися

ЧП нємєстного масштаба”   Не варто обурюватись, плюватись, зітхати, називати цих депутатів дурнями й совками, скаржитись на них, на владу і життя: це наша країна, наші громади, наші люди, тобто - наші реалії, той світ, в якому ми живемо і середовище в якому працюють наші НУО.
З цього всього треба робити висновки. Наприклад про те, що інші люди (в тому числі і ті, що при владі) можуть не поділяти наші погляди і методи, і не завжди через свою природну тупість, але й через те, що виховані в інший час, в інших реаліях, мають інші пріоритети, і, найголовніше, через те що ми не потрудилися донести до них свої погляди, спробувати їх переконати, стати партнерами, тощо.
Звичайно, не варто прогинатися під владу, але кому тепер стане краще від того, що в школах цього містечка вже не можна буде проводити роз'яснювальну роботу з профілактики ВІЛ/СНІД, що влада буде насторожено ставитись до всіх громадських організацій, тим більше тих, які є представництвами міжнародних об'єднань або фінансуються закордонними фондами?..
І, звичайно, в маленьких містечках та селах методи роботи мають бути зовсім іншими, ніж в мегаполісах…
Як ви прокоментуєте побачене?

Коментарі

Жанна Гришаева   4791 день тому   #  

Как говорится правда всегда где-то посередине. Безусловно, дело благое - борьба с распространением опасных инфекций, но часто именно благими намерениями выстлана дорога в ад, не правда ли? Да, возможно, запрещать не метод, так проще всего, но я бы, как мать, не хотела чтобы мое чадо читало какие-то брошюры, неивестного происхождения и содержания. Распространение любой литературы среди детей должно быть санкционировано соответствующими Министерствами. Не такие уж тупые специалисты у нас в стране, чтоб не оценить пользы от проводимой работы, если она есть. Я считаю - каждый должен заниматься своим делом. Да, это длинный путь, но делом надо заниматься либо серьезно, либо не заниматься вообще. Беседы же о половом воспитании с детьми должны проводиться, но только специалистами: психологами, сексопатологами, теми людьми, которые понимают степень отвественности и предвидят возможные последствия от таких бесед и изучения подобной литературы.

  •   Пiдписатися на новi
Сергій Цвєтков   4791 день тому   #  

Як на мене, діагноз: дежавю.

  •   Пiдписатися на новi
Нишкур Тетяна   4789 днів тому   #  

Имея опыт работы в системе НАРОБРАЗА(народного образования), скажу вам прямо,Умеют у нас делать из мухи слона, а можети нет.Чтобы дать объктивную оценку"ЧП....", то для начала необходимо ознакомится с содержанием раздаваемого материала.Вопросы сексуального воспитания стоят на уровне каменого века в нашей стране.Ели вдруг кто-то, что-то попытался сдвинуть с места, то как правило легше крикнуть НЕЛЬЗЯ! чем поддержать и направить в правильное русло.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi


Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.