Нижче наведено три зображення, кожне з яких треба віднести або до державного сектору, або до приватного, або до неприбуткового, та пояснити свій вибір:)
- перший малюнок, я б відніс до приватного сектору, поки сам не зробиш - діла не буде. Взяв лопату викопав рів - і знаєш що робота зроблена. - другий до державного: "руки в брюки" стоїмо на контролі ! А якщо щось і робимо то тільки одним ключом (для аналогії у совєтскі часи усе у столярці робили сокирою) - третій до неприбуткового: "усе робимо самі" - діагностуємо; шукаємо причину; дізнаємося недоліки; вибираємо оптимальний концентрат; вливаємо у конкретний агрегат загальної машини прогресу, та робимо поодиноке пересуваня на коротку відстань.
А я першу картинку віднесу до державного сектору - типа "Яка зарплатня - така і робота", "лише те і вміємо, що показувати активну діяльність". Друга картинка у мене асоціюється з приватним сектором - "Сам п"ю, сам гуляю, сам стелюся, сам лягаю..." Третя картинка - це неприбутковий сектор "А все остальное своими руками ми сможем доделать сами..." Цікаво, що буде далі :-)
Насправді сподівався на більшу зацікавленість "протестуватись":( На меті було побачити на скільки є амбітними НДОшники щодо своєї значущості у суспільному житті, та як ми дивимось на наших співвітчизників із "сусідніх секторів". Цікаво, щодо третьої картинки наші погляди сходяться, НДОшники вважають себе за фахівців, без яких машина не поїде. Надихнув мене на цю картинку нардеп з КМДА, який порівняв третій сектор із людиною чия відповідальність змащувати механізм, аби він краще працював. В свою чергу приватний сектор, це робоча конячка, а державний - людина, яка регулює процес. Цікаво, що у його словах необережно прослизнуло переконання, що без третього сектора суспільство багато не втратить. Отак...
Коментарі
Цікаво. Я буду перший тестований!
- перший малюнок, я б відніс до приватного сектору, поки сам не зробиш - діла не буде. Взяв лопату викопав рів - і знаєш що робота зроблена.
- другий до державного: "руки в брюки" стоїмо на контролі ! А якщо щось і робимо то тільки одним ключом (для аналогії у совєтскі часи усе у столярці робили сокирою)
- третій до неприбуткового: "усе робимо самі" - діагностуємо; шукаємо причину; дізнаємося недоліки; вибираємо оптимальний концентрат; вливаємо у конкретний агрегат загальної машини прогресу, та робимо поодиноке пересуваня на коротку відстань.
А я першу картинку віднесу до державного сектору - типа "Яка зарплатня - така і робота", "лише те і вміємо, що показувати активну діяльність".
Друга картинка у мене асоціюється з приватним сектором - "Сам п"ю, сам гуляю, сам стелюся, сам лягаю..."
Третя картинка - це неприбутковий сектор "А все остальное своими руками ми сможем доделать сами..."
Цікаво, що буде далі :-)
І який результат цього тесту?
Насправді сподівався на більшу зацікавленість "протестуватись":(
На меті було побачити на скільки є амбітними НДОшники щодо своєї значущості у суспільному житті, та як ми дивимось на наших співвітчизників із "сусідніх секторів".
Цікаво, щодо третьої картинки наші погляди сходяться, НДОшники вважають себе за фахівців, без яких машина не поїде.
Надихнув мене на цю картинку нардеп з КМДА, який порівняв третій сектор із людиною чия відповідальність змащувати механізм, аби він краще працював. В свою чергу приватний сектор, це робоча конячка, а державний - людина, яка регулює процес.
Цікаво, що у його словах необережно прослизнуло переконання, що без третього сектора суспільство багато не втратить. Отак...