bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз


+ Пiдписатися

Війни не буде. Сподіваюсь    

Росія приймає закон про, використання своїх військ за кордоном і всі починають шарахатись. Та не варто. Росіяни не ввійдуть в Україну до кінця лютого.

Все має відбуватись як в п'єсі, пригадайте хоч би вхід німців в Польщу, вторгнення в Гренаду… Обов'язкові компоненти: зав’язка, розвиток дії, кульмінація, розвязка.
Чи можна вважати зав'язкою прийняття Закону? Можна, але розвиток дії розтягнеться, хоче цього Росія чи ні.

Тут все просто. До виборів ввід військ - це величезний мінус проросійському кандидату. І навпаки, втручання в конфлікт канидата і вирішення проблеми, призведе до шаленого росту рейтингу, правда?

Росія вже має досвід прив'язки рейтингу політика до військових дій, зокрема це “фішка” Путіна, котрий переграв завдяки цьому Прімакова.

Дуже важливим в цьому питанні є також привід для підведення військ до кордону, просто так зібрати потрібну кількість - рівноцінно оголошенню війни. якщо повернутисьдо досвіду Першої світової, то німці для виправднання своєї мобілізації спровокували мобілізацію Російської імперії.

Можливі сценарії.
“Газова” війна і ескалація конфлікту
“Утиски” “етнічних” росіян на території України. Особливо, коли більше нічого придумати не можна.
Українські масштабні навчання біля російського кордону. Було б реально, якби на них були гроші.

Що я пропустив7

ЗІ. мало і сухо, бо пишу зісмертельно незручної клавіатури

Коментарі

Тимчук Тарас    5321 день тому   #  

спочатку війна виграється у головах (у свідомості), а потім у дійсності. Ось Ви пишете, про те, що гіпотетично буде робити росія і ні слова, що будете робити Ви, Ваша ГО, Ваші знайомі...

  •   Пiдписатися на новi
Михайло Ізюмський   5321 день тому   #  

Війни не буде: немає жодних підстав для неї. А тема ця використовується нашими і російськими політиками у своїх цілях. А підхоплюючи та розповсюджуючи їхні вигадки ми тільки підіграємо їм.

  •   Пiдписатися на новi
Кравчук Егор   5321 день тому   #  

если у россиян своих проблем мало - добро пожаловать на Украину)))) Тимошенко в премьеры России и кырдык большому двуглавому... но там еще можно разворовывать ого-го)))

  •   Пiдписатися на новi
Юрій Лісовський   5321 день тому   #  

Тарас Тимчук
1. Я починатиму з сплати податків, за які утримується армія
2. Я не маю війського досвіду, тому не можу сказати впевнено, що робитиму. Не можна про це говорити, не спробувавши цього.

Михайло Ізюмський
Підхоплювати і планувати - різні речі:)

Кравчук Егор
а то может пошли в премьеры?;)

  •   Пiдписатися на новi
Тимчук Тарас    5321 день тому   #  

Юрію, Ви мали на увазі, класичної війни не буде. останні наукові публікації та інтєлектуальні рефлєксії тяжіють до думки, що війни такого типу нікому не вигідні. набагато краще - впливати на прийняття стратегічних рішень окупованого. Якщо дивитись на події в Україні, то тут безсенсовно вести війну: туча хімзаводів, атомних станцій етс... в разі військових дій, ЄС може навіть цілу грантову програму під Україну влаштувати :))). Мягке панування, яке характерне, наприклад, для неоімперій давно реалізовано на практиці. тому, заспокойтесь, війни не буде. війни тепер ведуться в інфополі... а тут інші навички потрібні. якщо у Вас є голова, то й навички відповідні теж є :)

  •   Пiдписатися на новi
Юрій Лісовський   5321 день тому   #  

Поэтому самая лучшая война – разбить замыслы противника; на следующем месте – разбить его союзы; на следующем месте – разбить его войска. Самое худшее – осаждать крепости.
Сунь-Цзы, VI в. до н.э.

Перепрошую за неточність.
Збройної інтервенції не буде:)

  •   Пiдписатися на новi
Кравчук Егор   5321 день тому   #  

Михаил, я уже в списке кандидатов в мерию и районный совет. надо же с чего-то начинать.
у меня другой принцип.... сначала общине хорошо, потом воровать.... но в связи что денег мало, придется долго работать, что-бы навести в общине порядок.... если успею, потом что-то украду))))

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi


Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.