bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фінал всеукраїнського дитячого конкурсу краси «Юна Пані України»

6 червня о 15.00 у концертному холі комплексу «Чайхона базар» відбудеться фінал всеукраїнського дитячого конкурсу краси «Юна Пані України». Захід присвячений до Міжнародного дня захисту дітей і має широку підтримку з боку сучасних зірок української естради: гурт Анна-Марія, Брати Борисенко, Владислав Курасов, Lilu, Міла Нітіч. Основною метою дитячого конкурсу краси – є сприяння розвитку талантів та творчого потенціалу у дітей, зокрема дітей-переселенців.

Організатор заходу – всеукраїнське видання «Ukrainian people».

Генеральні призові партнери: туристична фірма "Elita-Tour" спільно з ЮніорБанком Печерської філії ПриватБанку.

Генеральним медіа-партнером заходу виступає Оbozrevatel.com. Медіа підтримка: радіо «Європа+», Веб-портали: «Wedding.ua», «Alwaysbusymama», Блог-платформа «Vopros.ua», «Голос.юа», Ресурсний центр ГУРТ; журнали: «Оксамит», «Star brothers», «О'блік»; телеканали: «Роса ТВ», «Maxxi TV», а також інформаційне агентство новин «112 Україна».

Учасники конкурсу – 30 дівчата, віком від 4 до 14 років, які представляють той чи інший регіон України, зокрема діти-переселенці із зони АТО.

Ведучі вечора: Анна Олицька та В'ячеслав Матюхін.

У програмі: Зіркове журі та ведучі, хореографія від талановитого Віталія Загоруйко, виступи відомих виконавців української естради, благодійне свято для дітей!

«Сьогодні дуже важливо розуміти, що наші діти - це майбутнє покоління України, їх потрібно оточувати добром і любов'ю, давати їм розуміння того, що вони в безпеці! Кожному українцю необхідно подавати приклад турботливого друга та товариша. Всім разом показувати те, що українці – єдина нація, відповідальна громада!» - зазначає головний редактор Всеукраїнського видання «Ukrainian people», автор ідеї проекту «Юна пані України» Тетяна Середа.

Основною ідеєю проекту є залучити до творчої та благодійної діяльності близько 100 дітей із різних регіонів країни та дітей переселенців. А також подарувати їм святковий настрій, відчуття захисту та підтримки з боку українців.

*Для гостей дитячого свята реєстрація за телефоном: (098)665 28 55, (050) 827 30 27

 

Контакти

  • (098)665 28 55
  • (097) 761 22 23
  • (050) 827 30 27
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Олена Ковальчук   2741 день тому   #  

Якщо юна, ще й до 14 років - то ніяк не пані. Хіба що панна, панночка. Пані - це заміжня жінка.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.