bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вистава «Товар» (Київ)

26 березня 2017 р. о 20:00 в приміщенні PostPlayТеатр відбудеться показ однієї з найвідоміших робіт Театру Переселенця «Товар», яку на власні очі бачили в Берліні.

Ця моновистава – про страшні реалії війни, заснована на особистому досвіді автора та режисера Аліка Сардаряна.  Він народився у Києві, намагався вступити до варшавської кіношколи. Навчанню завадив початок Майдану, учасником якого він став. Із розгортанням АТО разом зі своїми мамою та батьком пішов на фронт, служив у медроті санітаром.

Алік Сардарян побував з гастролями в Берліні, вистава «Товар» була представлена в одному з кращих німецьких театрів Maxim Gorki Theater, а у даний момент Алік готується до нової прем’єри.

Куратори проекту - німецький режисер Георг Жено та драматург Наталія Ворожбит.

Автор – Алік Сардарян
За участі Максима Наконечного

Вікове обмеження 18+

Це унікальна можливість побачити «Товар» для всіх киян та гостей столиці! 
26 березня, в неділю, о 20.00, в приміщенні PostPlayТеатр (вул. Нижньоюрківська, 31).

Вартість квитка - 100 грн
Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/cWYQs0

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

  •  PostPlayТеатр
  • https://www.facebook.com/postplaytheater/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.