bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Круглий стіл: «Антикорупційна PIZZА: етичні норми державних службовців» м. Львів

Якщо Ви вважаєте, що спільне між словами «PIZZА» та «CORRUPTION»  НЕ лише подвоєння літер … Тоді запрошуємо Вас на  круглий стіл у м. Львів  -  25.10.2019 ( Chaikovskyi Hub ). Головний інгредієнт – етичні норми держ.службовців.

Команда проекту «Зламай Корупційне Мислення» запрошує взяти участь у регіональному заході в рамках проекту, що відбудеться:

Місто: Львів

Адреса: вулиця Чайковського 20

Місце: Chaikovskyi Hub – 3-й поверх

Дата: 25 жовтня 2019 року

Тривалість: з 12.00 до 15.00 години

Посилання для реєстрації на захід: https://forms.gle/6kbsP8qaeTjT9Rt98

ГОЛОВНА МЕТА ЗАХОДУ: напрацювання необхідних та критично важливих змін до етичної інфраструктури функціонування системи Держава-Громадяни _ Громадяни-Держава. 

ФОРМАТ  круглих столів передбачає співвідношення 40/60 теоретичної та практичної частин:

- 1-ша складова - порівняльний аналіз досвіду впровадження етичних із залученням експертного середовища;

- 2-га складова – напрацювання, під час заходу, практичних кейсів для забезпечення правової основи дотримання етичних норм посадовцями та інструментів контролю.

Тематика  круглого столу до обговорення:

 • Адвокація, громадський супровід та громадський контроль Реформи державної служби на основі 0-ї толерантності до корупції. Як ефективно викрити людей які займаються корупцією.
 • Чи є впровадження електронних систем урядування (е-демократія) панацеєю від проблем - прозорість використання бюджетних коштів, оприлюднення актів ОМС, публічна звітність.
 • Практичні аспекти реалізації правової основи дотримання етичних норм посадовцями та інструментів контролю для  громадських активістів.
 • Розбудова регіональної мережі взаємодії громадських ініціатив, бізнесу, влади та ЗМІ як базова точка підвищення прозорості та підзвітності органів державної влади.
 • Важливість розвитку громадянських компетенцій за допомогою реалізації освітніх проектів, задля громадської підтримки антикорупційної реформи на місцевому рівні.
 • Як відмовляти і бути не у позиції жертви при відмові від корупції? Правова основа звільнення службовця при порушенні ним норм етичної поведінки. Дії службовця при порушенні його прав передбачених законодавством.
 • Влаштування етичної інфраструктури системи публічного управління як превентивний антикорупційний механізм.
 • Етичні кодекси публічних службовців - чи необхідні вони?
 • Чи є достатнім правове регулювання етичної поведінки державних службовців у контексті запобігання корупції у системі державної служби?

Антикорупційні круглі столи проводяться в рамках проекту «Зламай Корупційне Мислення», що реалізується  при підтримці  Посольства США в Україні.

З усіх додаткових запитань просимо звертатись за електронною адресою: info.ranok.project@gmail.com

Контактний номер: +38097 212 31 45.

Контакти

 • +38097 212 31 45
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Дмитрій Лавріненко   218 днів тому   #  

!! Просимо звернути увагу, захід перенесено на 29 жовтня 2019 року, всі інше залишається незмінним !!

Команда проекту «Зламай Корупційне Мислення» приносить вибачення за створені незручності!

Дякуємо за розуміння!

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.